דצמ 24

צימר על המים

בקטגוריה לצעירים

שם המאמר: צימר על המים
דורג על ידי שימי בתאריך 24.12.12
דירוג המאמר: 5.0

הצימרים הרגילים המוכרים לכולנו, הם אותם בתים ביערות ובמושבים בארץ . בצימרים אלו מתארחים זוגות, משפחות או קבוצות חברים. בחלקם חבילת הנופש כוללת ארוחת בוקר, בחלקם קופונים למסעדות או שף פרטי ויש כאלה שהאורחים הם אלה הדואגים לעצמם לארוחות. בשנים האחרונות התפתח ענף הצימרים והתרחב גם לים. חברות השכרת יאכטות משכירות למעוניינים יאכטה לשייט תענוגות הכולל שימוש ביאכטה כצימר על המים בו יכולים זוגות המעוניינים לשהות לילה עם ארוחת בוקר וטיפולי ספא מפנקים. ניתן על פי תאום מוקדם להזמין הקרנת סרט, ארוחת גורמה ומוסיקה מרגיעה. בסיומו של היום חוזרת היאכטה למרינה ממנה יציאה והופכת להיות לצימר על המים.

Party by The Next Web, on Flickr

למה צימר על המים?

כל מי שמעוניין לברוח מלחצי היום יום, מהעבודה והמתחים של שיגרת החיים, יכול לשכור יאכטה למספר שעות היוצאת לשייט במרחק מספר קילומטרים מהחוף הישראלי, עוגנת ובסיום חוזרת למרינה לעגינה. בשעות הלילה הופכת היאכטה אל צימר על המים וזוגות המבקשים להעביר לילה רומנטי יכולים להשכירה. חווית השייט על היאכטה ושימוש בה כצימר בשעות הלילה היא חוויה בלתי נשכחת. קבוצת חברים המעוניינים לצאת לערב בילוי משותף יכולים לקיימו על גבי יכאטה העוגנת במרינה שבלילה הופכת לצימר צף הכולל מספר חדרי שינה.

יש זוגות היוצאים יחד עם ילדיהם לשייט בעולם לתקופה של מספר חודשים. בכל מרינה אליהם הם מגיעים לצורך עגינה והצטיידות במלאי דלק ומזון משמשת היאכטה כצימר על המים, וחיי המשפחה מתנהלים כאילו היו בצימר על הקרקע. צימר על המים ביאכטה יכול לשמש מקום לקיום מסיבת רווקים או רווקות או כל אירוע שמעוניינים לקיים ולעשותו שונה מהאירועים המקובלים. טרנד זה נכנס חזק לאופנת המסיבות וצעירים רבים, בעלי יכולות, מנסים להרשים כל אחד בדרכו את חבריו ודרך אחת היא לקיים מסיבה בצימר על המים.

תגובה אחת עבור “צימר על המים”

  1. תגובה מאת דניאל:

    חופשה רומנטית זה חורף קר, גשמים באזור גליל עליון. חזרתי עכשיו עם בן זוגי מחופשה חלומית באזור כפר בלום במלון פסטורל, מה אני אגיד לכם גן עדן.
    פינקנו את עצמנו בספא במלון עשינו מסאג' רפלקסולוגיה, וגם האוכל טעים…
    לא היתה לנו שום סיבה לצאת מהמלון למרות שמסביב היו הרבה אטרקציות – http://www.kfarblum-hotel.co.il/InnerPage.aspx?CatID=64

    פורסם בתאריך ינואר 8, 2013 at 8:03 am #