אפר 28

הפלגות מאשדוד עם יאכטה למסיבת רווקים

בקטגוריה לצעירים

שם המאמר: הפלגות מאשדוד עם יאכטה למסיבת רווקים
דורג על ידי יוחנן בתאריך 28.04.13
דירוג המאמר: 4.5

מסיבת רווקים ניתן לחגוג היום בלופט, יאכטה למסיבת רווקים (בעזרת הפלגות מאשדוד), וילה או כל מתחם אינטימי אחר. מסיבה בלופט למשל, תאפשר מרחב תנועה ומבלי ההצטופפות הכרוכה בבילוי במועדון עמוס במאות אנשים. בנוסף, מסיבת רווקים המתקיימת בוילה, תאפשר לכם לחגוג בעיר עצמה, מבלי להרחיק מהבית, קרוב למקום שיאפשר לכם, לחברים הטובים, להתקרב מצד אחד, אבל להרחיק אתכם מהשכנים, שבוודאי יתלוננו על רעש בשעות המאוחרות של הלילה. חגיגה של מסיבת הרווקים שלכם בלופט, תחסוך לכם את הארגון, הסידור והניקיון האינסופי שיתקיים בסיום האירוע. ישנם סוגים של וילות המותאמים במיוחד לאירועים של מסיבות רווקים. אבל מה תגידו , אם נאמר לכם כי בסופו של דבר תוכלו לקבל את הכל הטוב הזה תוך שדרוג מדהים של האירוע שלכם בעזרת הלפגות מאשדוד עם יאכטה למסיבת רווקים?

וילה או יאכטה למסיבת רווקים

ניתן לדבר גם על וילה – כאשר במובנים רבים, מסיבת רווקים בוילה עשויה להיות דומה למסיבה כזו שתתקיים בלופט. אכן, יהיה מרחק משכנים שעשויים להתלונן והמקום יהיה מרווח ובעל מרחב תנועה גדול. יהיה ציוד מתאים, אוכל ומשקאות. ההבדל העיקרי הוא, שוילה לרוב תימצא באיזורים מרוחקים יותר, בדרך כלל מחוץ לעיר הסואנת. מרחק זה מהווה גם יתרון – הקסם הקיים במקום מבודד ומרוחק ממקום ישוב. תחושת הבידוד המדוברת, עשויה להביא למצב של שחרור מיוחל וחווית מסיבה יוצאת דופן. אבל, הרי ניתן ליהנות בדיוק מן היתרונות הללו כאשר חוגגים בלב ים!

<SUNSET CRUISE by whologwhy, on Flickr

יאכטה למסיבת רווקים

יאכטה למסיבת רווקים, זהו רעיון ייחודי. תודו שלא חשבתם על כך בעצמכם (או שכן?) היאכטה יכולה להכיל אנשים רבים. מבחינתך זה אומר רק שתצטרך לשלוח הזמנות למלא אנשים והיאכטה למסיבת רווקים, תוכל להכיל את כולם (טוב, לפחות את כל החברים הכי טובים שלך). הפלגות מאשדוד יוצאות לעיתים, ועשויות להעניק לכם חוויה מיוחדת. יאכטה למסיבת רווקים תאפשר לכם תחושה של מרחק מהשגרה, מוסיקה, אלכוהול, פרטיות, עונג צרוף. ביאכטה למסיבת רווקים, תוכלו לשלב הפעלות וסדנאות למיניהן, בסיועו של מפעיל היאכטה. יאכטה למסיבה רווקים היא מעין מלון על המים המציע לכם ארוחות משביעות ומלאות, נוף ימי מהמם ועוד. יאכטות כאלו יוצאות להפלגות מאשדוד וממקומות נוספים על מישור החוף, ואת הפרטים הללו תוכלו לברר טלפונית. באם אתם מתעניינים בהפלגות מאשדוד, דעו כי הן יכולות לעצור בכל נמל שהוא הקיים על מישור החוף בישראל, או אולי אפילו בכמה נמלים שונים, במשך הטיול. יאכטה למסיבת רווקים בהחלט יכולה לצאת כחלק מהפלגות באשדוד.

מסיבות רווקים – הפלגות מאשדוד

אירועים לא-שגרתיים ומיוחדים, הם בעצם הזדמנות שהעולם מעניק לנו כדי שנוכל באמת ליהנות מהחיים, יותר מאשר בחיים היומיומיים שלנו. לרוב לא נמצא זמן להתפנק, בתוך עולם העבודה, הלימודים, הילדים ועוד. אנו יודעים שכל אלה מהווים בעצם רק תירוץ, כי כאשר מגיע אירוע שווה, אנחנו רוצים ליהנות בכל מאודנו. כשהחבר הטוב שלנו עומד להתחתן, אנחנו יודעים שמדובר בהזדמנות פז לעשות חיים, ולארגן אירוע בלתי נשכח. אחת מהאפשרויות הראשונות שיכולות לקפוץ לנו בראש היא – שכירת יאכטה למסיבת רווקים. הפלגות מאשדוד, או מנמל אחר. אין זה משנה. זו תהיה מסיבת רווקים לחברים הטובים, משהו שתזכרו לזמן רב.

שייט ביאכטה בלב ליבו של הים, זהו חלום שאפשר להגשים במציאות שלנו, אפילו עוד היום (או מקסימום מחר). אל תפחדו מהחלום. אתם יודעים ששייט איכותי יעשה לכם את האירוע כיפי וחווייתי באמת. קפיצה למים הצלולים, דייג, שנורקל – מדהים. חוויות בלתי נשכחות במסיבת הרווקים של החבר שלכם.

Tags: , ,

התגובות סגורות