אפר 07

מדוע לצאת אל מלון בוטיק?

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מדוע לצאת אל מלון בוטיק?
דורג על ידי דור בתאריך 7.04.13
דירוג המאמר: 4.0

כאשר אתם מעוניינים לתכנן נופש בלתי נשכח, עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות. אתם יכולים לצאת מצד אחד לבית מלון עם כל המתקנים המוכרים שבתוכו ועם חדרים מושקעים. מהצד השני, אתם גם יכולים לבחור בצימרים כפריים שיציעו לכם פרטיות ויוקרתיות. עם זאת, אנו מעוניינים להציע לכם אפשרות שלישית, אשר משלבת בין שני היתרונות מהאפשרויות הקדומות. הכוונה שלנו היא כמובן אל מלון בוטיק. מלון הבוטיק שונה מהמלון הרגיל, משום שהוא קודם כל מציע הרבה יותר אינטימיות ופרטיות – מדובר על כמות של כמה חדרים בודדים, כך שגם ברחבה הציבורית של המלון – אתם יכולים ליהנות מפרטיות מלאה. מכיוון שההשקעה היא באיכות, החדרים הם ברמה גבוהה יותר, וגם במתקנים השונים של המלון, ניכרת השקעה ברמה הגבוהה ביותר שיש. כפי שתיראו מיד, חווית הנופש במלון בוטיק תהיה שונה מאד מחוויות נופש אחרות – וזאת בעזרת חמאם פרטי, בר יין ועיצוב בלתי נשכח.

מה כולל המלון?

כמובן שיש הבדלים בין מלונות בוטיק שונים, אולם אנו נציג לכם דוגמה עבור מלון בוטיק אשר ניכרת בו השקעה רבה. תוכלו למצוא בקלות מלונות מסוג זה, אם תחפשו את המאפיינים הללו.

כמובן שהדבר הראשון שאתם תרצו לבדוק במלון אלו הם החדרים. חשוב לציין שגם במלונות הבוטיק, יש דירוג בין החדרים השונים. ההבדל הוא שאפילו החדר הפשוט ביותר במלון הבוטיק – הוא חדר מושקע במיוחד, עם מיטה זוגית רכה ונעימה, סדינים נקיים ורכים, ואמבטיה מפנקת וגדולה במיוחד. בחדרים המושקעים והיקרים עוד יותר, אתם תוכלו למצוא פינוקים נוספים כמו אמבטיה נוספת ונפרדת, פיות ישיבה נוספות, וחצר גדולה ופרטית לשימושכם האישי. הרעיון הוא שאתם יכולים לבלות שעות ארוכות בתוך החדר הפרטי שלכם, וליהנות מהאווירה הייחודית.
מעבר לחדרים עצמם, כמובן שבמלון הבוטיק ישנם פינוקים נוספים. אחד מהפינוקים הללו הוא מתחם הספא. כמעט בכל מלון מסוג זה אתם תמצאו ספא פרטי, אשר לעתים גם משמש אנשים שאינם אורחי המלון. עם זאת, אנשים שלנים במלון יכולים ליהנות ממבצעים ומחבילות ספא משתלמות במיוחד. אתם תוכלו לבחור בין מגוון רחב מאד של עיסויים מפנקים, שתפקידם לנקז החוצה את כל הרעלים מהגוף, וממש לבנות את הגוף שלכם מחדש. מומלץ לבחור במתחם שגם כולל בתוכו חמאם. כך, בנוסף לעיסויים תוכלו ליהנות מקרצוף מפנק במיוחד בטמפרטורות גבוהות. תתפלאו לגלות איך אחרי טיפול מקיף לגוף שלכם – אתם תרגישו הרבה יותר טוב גם ברמה הנפשית. כשמשלבים את כל זה עם המנוחה בחדרי המלון המפנקים, ברור שיש כאן חוויה מעולם אחר. אם גם נוסיף לתמונה את השהות בתוך בר יין פרטי – הרי שמדובר בחוויה המושלמת.

ומה בר היין מציע?

בחרנו לפרט לכם קצת יותר על בר היין האיכותי שצריך להיות במלון הבוטיק, כדי שתבינו במה מדובר. הקונספט של בר יין מעט זר לישראלי המצוי, שמגלה את עולם היין רק בשנים האחרונות. עם זאת, יותר ויותר אנשים כאמור נחשפים לתחום, ומלונות הבוטיק מתעדכנים בהתאם. בתוך מלון בוטיק יוקרתי, תוכלו למצוא מרתף יינות מתוחזק היטב, עם יינות ישראלים וזרים הנחשבים ליינות בוטיק. מה שמייחד את יינות הבוטיק, כמו מלון הבוטיק – זו ההעדפה של האיכות על פני הכמות. הבקבוקים מיוצרים בכמויות קטנות יותר, כדי שהכורם יוכל להשקיע באופן אישי בכל בקבוק ובקבוק. בתוך בר היין אתם תוכלו ליהנות מארוחת הטעימות המושלמת. אתם תוכלו להיחשף לסוגים שונים של יינות יוקרתיים, וזאת בשילוב עם מנות גורמה איכותיות, אשר ישתלבו באופן מושלם עם סוגי היין השונים.

התגובות סגורות