נוב' 06

חופשה בצפון הארץ – למשפחות

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ, חופשה משפחתית

שם המאמר: חופשה בצפון הארץ – למשפחות
דורג על ידי אורית בתאריך 6.11.11
דירוג המאמר: 3.5

חופשה משפחתית בצפון הארץ יכולה לשלב בין הטוב שבכל העולמות: מרווח ושינוי שגרה, מגוון אטרקציות גדול, מלונות ומסעדות ברמה גבוהה ומחירים נוחים ומשתלמים. כידוע, חופשות הן חלק בלתי נפרד מההווי והן אלו אשר יוצרות את הפסיפס הייחודי למשפחה. החופשות מאפשרות קירבה ואינטימיות משפחתית אותם לא ניתן לקבל בדרכים אחרות, ולעיתים רבות החופשה היא גולת הכותרת של השנה. בנוסף על כך, בניגוד לאירועים משפחתיים רבים החופשה מתאימה לכל הגילאים. גם נער בן 16 וגם ילד בן 5 יכולים ליהנות מחופשה משפחתית מוצלחת, ועל אחת כמה וכמה ההורים המאושרים.

ופש בארץ הוא לא רק מקור הנאה, אלא צורך בסיסי וחיוני. ללא יציאה מסודרת לחופשה הקשרים המשפחתיים עלולים להיפרם, ולכן תכנון נכון של חופשה הוא חלק כל כך חשוב במרקם המשפחתי. למזלם של תושבי ישראל, חופשה מעולם אחר נמצאת עבורם רק במרחק נגיעה. חופשה משפחתית  בצפון הארץ היא הפתרון האידיאלי עבור מי שמחפש נופש בארץ ברמה גבוהה.

כך תסננו בין מלונות עבור המשפחה

אזור הצפון ידוע במגוון גדול של מלונות ברמה גבוהה, אם זה מלונות בטבריה, בחיפה, בנהריה או בקיבוצים ובמושבים השונים. רוב המלונות הללו מותאמים בצורה מושלמת לנוכחותם של ילדים או בני משפחה אחרים. בנוסף, חופשה משפחתית היא הזדמנות מצוינת לטייל ברכב,ברגל או באמצעות טיול אופניים וכך להכיר לילדים חבל ארץ שמעולם לא ראו. בסופו של דבר, נופש בארץ אינו נמדד רק במחיר המשתלם ובאטרקציות שהוא מציע, אלא גם בתחושת החוויה שהוא מספק. בניגוד למקומות אחרים, בילוי בצפון מבטיח לתת מענה לדרישות הללו באלגנטיות ובייחודיות השמורים רק לסוג כזה של חופשה. מבחינת מלונות למשפחות, העקרונות עליהם חשוב לשמור בעת תכנון החופשה הם ההתאמה לצרכי הילדים. אם מדובר על ילדים בגילאים נמוכים במיוחד, חשוב לברר לגבי שירותי בייבי סיטינג או פנאי אחרים. במידה ומדובר על ילדים בגילאים מתקדמים יותר, חדר משחקי וידאו או אזור פעילויות אחר יכולים גם הם להתקבל באהדה. הטיפ החשוב ביותר בעת בחירת מלון למשפחה הוא נוחות הגישה לחדרים, יכולת ההתמצאות וכמובן סביבה מפרגנת אשר גם הילדים יוכלו ליהנות ממנה.

זהו את האטרקציות בסביבת המלון

בעת תכנון החופשה וחיפוש המלון מומלץ להתחשב גם באטרקציות הקיימות בסביבתו. במקרים רבים תגלו כי יש מלונות בארץ אשר אינם קרובים למוקדי בילוי רלוונטיים לילדים, מה שיכול לשנות את השיקול בצורה משמעותית. מנגד, אטרקציות כמו שייט בנהר הירדן, נסיעה לחרמון או ביקור בכינרת הם חלק מכל טיול בצפון – בלי קשר לסוג או מיקום המלון. זכרו כי החופשה צריכה לענות לצרכים שלכם, וככל שתגדירו אותם טוב יותר כך תבטיחו הנאה מושלמת.

The Jerusalem  Archeological Park

מי מפעיל את הילדים שלכם?

הפעלות לילדים באופן ספציפי צריכות להיות מופקדות בידיים מקצועיות. בבואכם לחפש מלון או מקום בילוי, בדקו האם לעובדים או המפעילים יש את הניסיון והיכולת להתמודד עם ילדים בגילאים של יקיריכם. במקביל לכך, כדאי שתבדקו האם ישנן הפעלות אשר אותן ניתן לקיים יחד עם ההורים. בצורה כזו תוכלו להתחבר עוד קצת אל הדור הצעיר, ולהוסיף נדבך של מחויבות וגיבוש לנופש המשפחתי. המלונות הישראליים השתפרו מאד בשנים האחרונות מאז ימי ה"אגדודודו", וכמו בנופש בכריתים, גם בארץ למדו להפעיל ילדים היטב.

זמן האיכות שלכם מתחיל אצלנו

לאחר שהחלטתם לבלות נופש בארץ, ובעיקר בצפון, בצעו את כל התיאומים וההכנות באתר אינטרנט אמין. הניסיון של אתרי תיירות ישראליים בשדרוג חווית החופשה המשפחתית יכול לעזור גם לכם לצאת אל חופשה עם הילדים, ולחזור לשגרה באנרגיות חדשות. היכנסו עכשיו לרשת האינטרנט, היעזרו בהצעות לתכנון חופש והתחילו לחלום על זמן איכות עם המשפחה.

 

לטיולי משפחות ברחבי העולם

התגובות סגורות