פבר' 27

חופשה בארץ – מלונות בטבריה, טיסות לאילת

בקטגוריה חופשה באילת, מלונות

למי שרוצה לעשות חופשה בארץ אין כמו נופש בעיר טבריה בירת הגליל. טבריה מציעה לנופשים למעלה מעשרים וחמישה מלונות שונים ברמות אירוח שונות וניתן למצוא בטבריה מלון לכל כיס. טבריה ממוקמת על גדות ים הכנרת המושך אלין גם תיירים ישראלים, גם יהודים מהתפוצות ואין ספור צליינים המגיעים לארץ הקודש להתחקות אחר המקומות ששהה בהם ישו. טבריה ואיזור ים כנרת הן מן המקומות האלה על פי הברית החדשה.

מלונות בטבריה – נופש פעיל וספורטיבי

טבריה היא עיר נפלאה המציעה לתייר אטרקציות ספורט רבות כמו רחצה בים הכנרת או נהיגה בספינות מרוץ, אופנועי ים, סקי מים וכדומה. בטבריה נמצאים חמי טבריה המפורסמים בעולם כולו והם משמשים כמעיינות מרפא ומרגוע לרבים המגיעים לשם כך במיוחד. מלונות בטבריה משרתים את כל האוכלוסייה המגוונת הזו המגיעה לנופש פעיל בעיר ובסביבה.

מלונות בטבריה – המומלצים

מלונות בטבריה יש החל משלושה כוכבים המשרתים את הקהל המקומי בעיקר המגיע לעיר כדי לצאת לטיולים ולסיורים באיזור. יש גם מלונות ארבעה כוכבים וחמישה כוכבים השוכנים באיזור התיירות הראשי והגדול של העיר ליד הטיילת. מלונות אלה מציעים מגוון פעילויות במלון עצמו כמו בריכות לגדולים ולקטנים, חדרי כושר ופעילויות לילדים, מסעדות וחווית נופש משפחתית סביב השעון. גם מלונות יוקרתיים יש בטבריה, מלונות דלוקס ומלונות ספא ייחודיים וכיוצא באלה.

טיסות לאילת

נופש בארץ זה לא רק טבריה וצפון הארץ, אלא גם אילת. טיסות לאילת יוצאות בכל יום מספר פעמים משדה דוב שבתל אביב ומבן גוריון. טיסות לאילת אורכות כחמישים דקות וניתן לרכוש חבילות נופש הכוללות טיסה ומלון במחירים אטרקטיביים ביותר. הזמנת טיסות מראש עשוייה להוזיל את המחירים וניתן למצוא גם טיסות לאילת ברגע האחרון.

התגובות סגורות