נוב' 06

חופשה באילת למשפחות

בקטגוריה חופשה באילת, חופשה משפחתית

שם המאמר: חופשה באילת למשפחות
דורג על ידי דניאל בתאריך 6.11.11
דירוג המאמר: 5.0

סוד ההצלחה של חופשה משפחתית באילת הוא האופן בו עיר הנופש הישראלית עונה על הצרכים של תיירים מכל הגילאים: שמש, ים, חופים, קניות, מרכזי בילוי, חיי לילה, הפלגות, טיולי שייט ונוף בלתי רגיל. אילת מאפשרת לא רק חופשה אלא גם דרך חיים רגועה ושלווה, וכל בני המשפחה יכולים ליהנות מכך. יחד עם זאת, ישנן מספר עצות ספציפיות אשר יכולות להפוך נופש באילת לחלומי ובלתי נשכח. חלקן קשורות לאופן בו כדאי להזמין חופשה באילת במחיר משתלם, חלקן רלוונטיות בעיקר עבור אטרקציות כמו הפלגה או שייט וחלקן נוגעות לנושא הטיפול בילדים במהלך החופשה.

אתם קובעים את מחיר המלון

טווח המחירים של בתי מלון באילת רחב, אך לא תמיד הוא פונקציה של איכות. ישנם לא מעט בתי מלון באילת ברמה גבוהה אשר עדיין לא מוכרים לציבור התיירים, ולכן המחירים שלהם נמוכים. מנגד, ניתן גם למצוא בתי מלון אידיאליים למשפחות המשלבים בין חבילות נופש באילת לבין לינה וארוחות. בכל הקשור אל חופשה באילת – למשפחות, המלון הוא פקטור מרכזי בהנאה. אחד המאפיינים הבולטים של אילת לעומת ערים אחרות הוא השהות במלון, אשר הופכת את החופשה לחוויה יוצאת דופן. כאשר מתכננים נופש באילת כדאי להתחשב בכך, ולהחליט מראש איזה מבין בתי המלון יכול לענות על צרכי המשפחה והילדים בצורה הטובה ביותר. זכרו היטב: אתם קובעים כמה תרצו לשלם בחופשה, וככל שתבצעו תכנון מקיף כך תעמדו בדרישות שהצבתם.

טיפ לגבי הוזלת מחירי טיסות: בררו על חבילות נופש מלאות

היות ואילת היא בכל זאת יעד שנחשב יחסית רחוק, ניתן למצוא באינטרנט לא מעט חבילות נופש הכוללות טיסה, מלון באילת וכניסה לאטרקציות. באופן כללי, המחירים של טיסה לאילת נעים בין 250-500 שקלים עבור אדם, אך ילדים צעירים זוכים למחירים נמוכים יותר. בעת תכנון נופש באילת כדאי לקחת בחשבון את נושא הטיסה, ולבדוק עם באופן עצמאי או עם משרד הנסיעות מה הן ההטבות אותן ניתן לנצל. כדאי לזכור כי טיסה לאילת מקצרת את זמן ההגעה ומאריכה את זמן החופשה, ולעיתים אפשר לבחור טיסה לאילת בכיוון אחד ולחזור בעזרת רכב פרטי או אוטובוס. בכל מקרה, בחרו את האטרקציות יחד עם בני המשפחה וערבו גם את הילדים בתהליך קבלת ההחלטות. גם משפחות צעירות וגם משפחות מרובות ילדים צריכים לזכור כי החופשה היא חוויה, וההורים יוכלו ליהנות ולהירגע רק כאשר כולם רגועים. בנושא הזה כדאי להזכיר את האופציה לקיים הפלגה בים סוף, וכך לבלות יחד עם המשפחה שעות ארוכות של שמש. גם הפלגה לילית יכולה להיות אטרקציה מלהיבה, בעיקר עבור ילדים ובני נוער. הפלגה היא גם הזדמנות טובה לבלות זמן איכות אחד עם השני, ללא ההפרעות המקיפות אותנו בימי השגרה.

Eilat (20)

אילת מבססת את עצמה כיעד נבחר לחופשה משפחות

חופשה משפחתית באילת מוכיחה את עצמה כבר שנים רבות כאחת ההטבות הגדולות ביותר עבור ישראלים ותיירים. אילת היא בין הערים היחידות בארץ המאפשרות לכל המשפחה ליהנות מאווירת גיבוש, ומחירי חבילות הנופש אותם היא מציעה מבססים את מעמדה כיעד נבחר – כמעט כמו חבילות נופש בכריתים. זכרו כי אילת אטרקטיבית לא רק בחודשי הקיץ, וככל שתקדימו להזמין נופש כך תיחשפו למחירים נוחים יותר. עלותם של טיסות ובתי מלון המוזמנים חודשים מראש נמוכים במאות אחוזים ממחירם של חבילות נופש רגילות, ועל מנת לנצל זאת כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאחד מאתרי האינטרנט ולהתחיל לתכנן את החופשה המשפחתית הבאה.

תמונת הפוסט צולמה על ידי Britrob.

התגובות סגורות