פבר' 27

נופש באילת ובים המלח

בקטגוריה חופשה באילת, חופשה בים המלח

בישראל מספר אתרי תיירות המושכים אליהם תיירים מכל העולם. אחדים מהם עושים זאת בזכות היות הארץ מקודשת לדתות השונות. כך מוצאות את עצמן ערים כמו ירושלים, צפת טבריה, נצרת ובית לחם כערי תיירות לצליינים ולמאמינים השונים. מקומות אחרים כמו אילת וים המלח מושכים אליהם תיירים בגלל מזג האוויר והערך המוסף שיש להם להציע לתייר המקומי והעולמי.

נופש באילת

נופש באילת שנחשבת לבירת התיירות המקומית ורוב הישראלים מעדיפים לנפוש באילת בתקופות החגים והקיץ. למרות שהטמפרטורות בקיץ יכולות להגיע באילת לארבעים מעלות ויותר ישראלים רבים מעדיפים את היובש של איזור זה על פני הלחות של חופי הים התיכון. גם המרחק הגדול יחסית ממרכז הארץ – 400 ק"מ מתל אביב, או טיסה של שעה במטוס בינוני, עושים את ההבדל וההרגשה היא שנמצאים בחו"ל מבלי לעזוב את הארץ. עם ישראל מיישב את הנגב לכמה חודשים בשנה ובגדול.

נופש באילת לתיירים מחו"ל

אילת שנחשבת לעיר קייט מאד מבוקשת גם על ידי תיירים המגיעים אליה מאירופה. התחרות של אילת היא עם העיר עקבה שגם הולכת ומתפתחת בענף זה והדבר ניכר במלונות הענקיים והמודרניים שנפתחו בעיר בשנים האחרונות המציעים לנופשים הכל חוץ מטיסה לירח. מלונות הכל כלול הם מהמבוקשים ביותר וגם תיירים רבים המגיעים לעיר מתארחים בהם. התיירים מגיעים לאילת בכל ימות השנה וגם כשקר וגשום בצפון הארץ ברוב הזמן חם ושמש באילת.

נופש באילת – אטרקציות לכולם

העיר אילת מספקת אטרקציות לכל סוגי המטיילים והתיירים. החל ממועדוני לילה, פאבים ובארים לתיירים, דרך מרכזי קניות וקניונים פטורים ממע"מ ועד לבתי קפה לאורך הטיילת ומסעדות מסוגים שונים. בעיר יש מוזיאון תת ימי מרהיב ומועדון צלילה הלוקח אתכם לאחד משוניות האלמוגים היפות בעולם. באילת חופי ים מקסימים באורך של כשבעה ק"מ ולאורכם שירותי חוף מתקדמים, משחקים לילדים, מזנונים ומסעדות עממיות וכיוצא באלה.

ההגעה לאילת נעשית דרך שדה התעופה המקומי שעומד להיסגר ברגע שיסיימו לבנות את השדה החדש המתוכנן להיבנות צפונית לעיר. מאזור המרכז ניתן להגיע לאילת בנסיעה ברכב הלוקחת כארבע שעות וחצי.

נופש בים המלח

לאלה מבינכם המעוניינים לנפוש במזג אוויר דומה אבל באווירה שונה מומלץ להגיע לים המלח. נופש בים המלח משלב בין נופש וחופשה לבין טיפולי בריאות. ים המלח מייצר מינראלים שונים שבחלקם משתמשים לריפוי והקלה על מכאובים שונים ומחלות שונות. ים המלח ידוע באיזורי הטיפולים שלו ותיירים מכל העולם פוקדים את המלונות כדי לנפוש ולהרפא מכל מיני מחלות. נופש בים המלח הוא נופש מאד פעיל בו אתם יכולים למצוא את עצמכם צפים בים ועושים אמבטיות בוץ, נכנסים לבריכות מי מלח בריכוזים שונים, משתכשכים בבריכות מגנזיום, עושים סאונה וג'קוזי, שוחים בבריכה מחוממת ומקבלים אין ספור טיפולי בריאות ויופי. כל המלונות של ים המלח מציעים לכם אטרקציות כאלה ברמות ובמינונים שונים ויש המשלבים נופש משפחתי עם הילדים ועם טיפולים שונים. בקיצור, ניתן להגיע עם הילדים ולהפקיד אותם בידיהם המנוסות של צוות המלון וללכת לטפל בעצמכם ללא דאגות.

נופש בים המלח – מלונות שונים

כל המלונות מתמקדים בתיירות בריאותית הקשורה במקום ובייחוד שלו. המלונות מציעים טיפולי בוץ ותרמו מינראלים. גם חובבי טבע וטיולי מדבר מגיעים לאיזור ים המלח והמלונות שבמקום מציעים נופש בים המלח המשלב בין בריאות לחופשה פעילה של טיולים. המלונות המוכרים והגדולים הם ישרוטל ים המלח, ליאונרדו ים המלח ומלון דן ים המלח אך גם מלונות קטנים יותר ובתי הארחה כמו זה שבקיבוץ עין גדי ואחרים.

התגובות סגורות