מרץ 10

חופשה בישראל

בקטגוריה חופשה באילת, חופשה בים המלח

שם המאמר: חופשה בישראל
דורג על ידי סופי בתאריך 10.03.13
דירוג המאמר: 4.5

חופשות בישראל הן אחת הפעילויות הנחמדות והמשפחתיות ביותר. הסיבות לנפוש בישראל רבות. בין היתר אפשר למנות יתרונות כגון: קרבה פיזית (ישראל מדינה קטנה מאד), נסיעות קצרות המאפשרות חופשה קצרצרה בהתראה קצרה או אפילו חופשה חד יומית, היכרות עבור הילדים את נופי הארץ וסיפוריה, התקרבות לארץ ולציונות ותמיכה בכלכלה. מעל כל הסיבות "היפות" הללו כמובן אפשר לומר שישראל היא מדינה כיפית, חמימה ונעימה – ומכיוון שרובנו גדלנו בה (או נמצאים בה שנים ארוכות), נרגיש בחופשה בה בבית.

מלכת החופשות בישראל: אילת

היעד הפופולארי ביותר עבור יחידים וזוגות הוא אילת כמובן. טיסות לאילת הפכו בשנים האחרונות לחלופה מעולה לנסיעות הארוכות ברכבים / אוטובוסים, ולכן גם התפוסה בבתי המלון על ידי תיירי פנים גדלה מאד. מלונות רבים בעיר, המתבססת בעיקר על תיירות, ברמה הגבוהה ביותר ובכל שלל המחירים. אם אתם רוצים דיל טוב לאילת – נסו ללכת דווקא באוף סיזן, כלומר בעונות הפחות פופולאריות, כך גם תהיה לכם חופשה שקטה יותר וגם המחירים יורדים פלאים, בשלושים עד חמישים אחוז לפעמים.

Dead Sea Reflection by nborun, on Flickr

כמעט פלא תבל: ים המלח

עוד יעד פופולארי בארץ – עבור ישראלים ותיירי חוץ כאחד – הוא ים המלח, ים המוות. לא צריך להכביר במילים אודות האתר המיוחד, הנקודה הנמוכה ביותר בכדור הארץ. החום, מזג האוויר היבש והאפשרות לנפוש בים בו אי אפשר לטבוע הופכים את האתר למקום פופולארי עבור כל התיירים. מלונות ים המלח גם הם רבים ובסגנונות שונים וכדאי מאד להזמין חופשה מראש. אחת הסיבות המרכזיות להגיע לאתר זה הוא המינרלים שהופכים את החופשה בים המלח למהנה מאד אבל גם בריאה עבור העור והנפש.

לסיכום, אלו רק שתי דוגמאות מחופשות ישראליות טובות שאפשר לבלות עם כל המשפחה. השנה בוחרים חופשה כחול לבן!

התגובות סגורות