מאי 30

חבילות נופש באילת

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: חבילות נופש באילת
דורג על ידי סימונה בתאריך 30.05.13
דירוג המאמר: 4.0

אנשים רבים רוצים לנפוש קרוב לבית ואיפה אפשר לעשות זאת טוב יותר מאשר בבירת התיירות הישראלית אילת? בתי מלון באילת הם מגוונים ורבים, מסוגים שונים ומתאימים לכל תקציב. כל אחד יוכל למצוא פתרון תיירותי עבור התקציב, המשפחה או הרצונות שלו. חבילות נופש מתאימות למשפחות – ובדרך כלל כוללות טיסה, לינה ולפעמים גם אטרקציות.

Eilat by israeltourism, on Flickr

סוגי בתי מלון באילת

ישנם סוגים רבים של בתי מלון באילת. כמעט אפשר לומר שקשה לבחור. בשל כך, ישנה אפשרות למצוא פתרונות לינה רבים מסוגים שונים – וזה מקל על הצורך להתפשר. יש בעיר הכל. כל אחד יוכל למצוא משהו שמתאים לסגנון, הטעם והתקציב שלו. יש לקחת בחשבון שבעבור המלונות היוקרתיים או האיכותיים יותר, צריך להתכונן מראש, שכן מיליון התיירים שמגיעים לעיר "מפוצצים" את בתי המלון הטובים. ככל שתקדימו לבחור ולהירשם כך ייטב (גם מבחינת המחיר וגם מבחינת הסיכוי שבכלל תמצאו מקום).

 

מלונות יוקרתיים

 

יש באילת מלונות יוקרה חמישה כוכבים של מס' רשתות. למלונות אלו בדרך כלל קונספט (נגיד, מלון ספורט), והם יקרים מאד, בעלי מתקנים ופעילויות – לעיתים "כולל הכל", ולחלקם גם חוף ים פרטי משלהם. אם יש לכם תקציב גבוה, זהו המקום עבורכם.

מלונות משפחתיים

 

מלונות משפחתיים מתאימים בדרך כלל לחבילות נופש לאילת. כלומר, אנשים שרוצים לבוא עם קבוצות או עם משפחה, צריכים תעסוקה לילדים ורוצים "הכל כלול", בלי תוספות במחיר. ידוע הרי שכל תוספת מחוץ לחבילה עולה הון באילת, ולכן חשוב שזו תהיה חבילה איכותית שכוללת הכל – מאינטרנט, עד הווי לילדים ועד אוכל, שתייה ובילויים. באילת אפשר לערוך חופשה משפחתית נהדרת, ולכן אלו מלונות טובים, שמתאימים גם באמצע השבוע וגם בסוף השבוע, לאירוח של משפחות או קבוצות (נגיד, מפעל שלם מהמרכז).

 

התגובות סגורות