נוב' 22

חופשה במרכז הארץ – למטיבי לכת

בקטגוריה חופשה במרכז הארץ, למיטיבי לכת

שם המאמר: חופשה במרכז הארץ - למטיבי לכת
דורג על ידי שלמה בתאריך 22.11.11
דירוג המאמר: 4.5

אם אתם מעוניינים בנופש פעיל במיוחד ומתכננים לעשות אותו במרכז הארץ, תוכלו למצוא מבחר של חבילות נופש, הכוללות מגוון של אטרקציות נהדרות, שיהפכו את החופשה שלכם למיוחדת במינה. אזור מרכז הארץ מציע מגוון של מסלולי הליכה שונים וכן אטרקציות מאתגרות במיוחד במחירים כדאיים ונוחים. בין אם אלו מלונות בנתניה, מלונות בתל אביב, הרצלייה או כל עיר אחרת במרכז הארץ, תוכלו לשלב אותם במסגרת הטיול שלכם לצד שפע של מסלולים נהדרים, שיפגישו אתכם עם יופיו הבלתי רגיל של אזור זה. מתכננים חופשה במרכז? הנה כמה פרטים, שיעזרו לכם לתכנן את הטיול הבא שלכם.

מלונות במרכז למיטיבי לכת

במרכז הארץ תוכלו ליהנות משפע של אפשרויות ובמחירים נוחים ומשתלמים. באופן טבעי, המלונות המבוקשים ביותר ממוקמים בתל אביב (למשל מלון לאונרדו תל אביב)– והמחירים בהתאם. אולם לא חייבים להתאכסן במלונות יוקרתיים על מנת ליהנות מחופשה אטרקטיבית למיטיבי לכת. אם מרחיקים מעט מאזור המרכז, נתין למצוא מלונות טובים ברמת גן, בהרצליה ואפילו בנתניה, באזור הטיילת. מלונות בנתניה, בחיפה ובקריות(שיש שם את האופציה לבנות בזול דירות נופש בצפון עם קבלן בניין לונדון ) ובערים אחרות מוצעים גם הם במסגרת של חבילות נופש שונות בכל חודשי הקיץ. חבילות נופש אלו מציעות בתי מלונות מסוגים שונים ובדרגות שונות. ישנן חבילות נופש המשלבות גם אטרקציות נוספות ובכך מוזילות את עלות הנופש באופן משמעותי. אם אתם מעוניינים לשלב, במסגרת החופשה שלכם, בתי מלון, ומדובר בעונת הקיץ, כדאי לכם לבצע הזמנה מראש על מנת ליהנות ממקום לינה נוח ומתאים. עונת הקיץ עמוסה במטיילים, המעוניינים לבקר בכל האטרקציות השונות שמציע אזור המרכז, לרבות במסלולי הטיול השונים.

morning walk1

מסלולי הליכה באזור המרכז

במסגרת הטיול שלכם באזור המרכז, תוכלו לבחור בשפע של מסלולי טיול הממוקמים בסמוך למלון בו בחרתם לקחת חבילות נופש, המתאימים במיוחד למטיבי לכת ויאפשרו לכם ליהנות מהטבע המקיף את האזור ולהכיר אותו מקרוב. מסלול כזה לדוגמהמסלול מעגלי שאורכו כחמישה ק"מ ומתאים למטיבי לכת, כולל את נחל שורק וסביבתו, לרבות תצפית הקורמורנים, ומסתיים בחוף פלמחים, המציע תצפית מרהיבה על שפך נחל שורק. אולם דרך רשת האינטרנט תוכלו להיחשף לשפע של מסלולים נוספים, וניתן להשיג מידע גם בפורומים למטיילים, או דרך אתרים של מועצות איזוריות. מיטיבי לכת יכולים גם להצטרף למגוון הטיולים והסיורים המודרכים המוצעים על ידי רשות הטבע והגנים והחברה להגנת הטבע.

אטרקציות באזור המרכז

 הטיול שלכם באזור המרכז, מלבד מסלולי ההליכה ובתי המלון השונים, כולל גם מגוון של אטרקציות מסוגים שונים. ישנן לא מעט חברות, המציעות טיולי ג'יפים נהדרים, המאפשרים לכם להכיר את השטח מקרוב וללמוד עליו לא מעט. טיולי ג'יפים אלה, משלבים, במסגרתם, גם פעילויות שטח נוספות מאתגרות ומהנות במיוחד. חברות טיולים רבות תשמחנה לארגן עבורכם חבילות נופש נהדרות שונות, המציעות לכם שפע של אפשרויות. אטרקציה נוספת במרכז היא סיורי סגווי. תוכלו לצאת אל סיורי סגווי תל אביב ולהכיר את העיר מזווית קצת אחרת. סיורי סגווי תל אביב הם הזדמנות לבלות בתל אביב באופן קצת אחר במסגרת קבוצתית. סיורי סגווי תל אביב, הנעשים במסגרת קבוצתית של עשרה אנשים בדרך כלל ומתאימים לגילאי 16 ומעלה, מתקיימים לאורך כל חודשי השנה ונחשבים אחת האטרקציות הפופולאריות בעיר. סיורי סגווי תל אביב מתקיים בשטחים עירוניים ברחבי העיר, אולם ניתן ליהנות גם מסיורי סגווי באזורים נוספים, היוצאים אל השטח עצמו.

התגובות סגורות