נוב' 18

לטייל במרכז הארץ – טיולים בתל אביב

בקטגוריה חופשה במרכז הארץ

שם המאמר: לטייל במרכז הארץ - טיולים בתל אביב
דורג על ידי טל בתאריך 18.11.12
דירוג המאמר: 4.0

תל אביב העיר הלבנה, היא בירת התרבות של ישראל. יש בה אוכל, תאטרון, חיי לילה, מוסיקה, אמנות ומה לא. אם אתם מעוניינים בטיול כתיירים – תלאביב היא המקום המושלם עבורכם. תוכלו לעשות זאת בצורה עצמאית, או עם מדריך, ובמגוון התמקדויות שונות. טיולים בתל אביב בין האפשרויות שמציעה העירייה, אפשר למצוא סיורים עם מדריך, סיורים על בסיס עצמאי – ברגל או באוטובוס, סיור לכבדי שמיעה וסיורים לקבוצות פרטיות.הסיורים לקבוצות פרטיות הם המעניינים ביותר, מכיוון שמצד אחד הם גם עצמאיים – אתם כקבוצה בוחרים את העניין שלכם, אבל אתם גם מקבלים מדריך צמוד.

Tel Aviv at 100 by israeltourism, onFlickr

לא משנה מה האירוע: יום כיף, יום הולדת של חבר / בן משפחה, אירוח חברים מחו"ל, יום גיבוש – טיולים בתל אביב הם הרעיון הטוב ביותר לכך. העירייה אוהבת מבקרים, ישראלים או אורחים מחו"ל ומקצה לכך משאבים רבים. כל מה שעליכם לעשות הוא להתעורר באכסניה תל אביב – לקום, לצאת למקום בו קבעתם עם המדריך שלכם ולהתחיל לטייל. מחלקת הקבוצות של העמותה לתיירות של תל אביב עומדת לרשותכם עם מדריכים בשפות רבות, עם תחומי עניין משתנים ואתם יכולים לבחור ולצאת לטייל איפה שמעניין לכם.

העמותה אחראית על הכל: יום גיבוש מעניין מאד, סיורים במקומות מועדפים עליכם ע"פ נושאים, ייעוץ בבחירת מסלולים אם אינכם יודעים מה מעניין אתכם(חוסר היכרות עם העיר), מדריך בשפה שלכם, סיוע בבחירת / הזמנת מסעדות, כרטיסים לאירועי תרבות וכולי – והכל על בסיס הזמן והתאריך שמעניין אתכם. לפי אתר העמותה, סיורים לקבוצות נעים בין 800 ל-1400 שקל – תלוי בסוג הטיול, האורך שלו ומה אתם מעוניינים לכלול בתוכו. הקבוצות יכולות להיות בגודל של עד שלושים איש, לא מעט בכלל בשביל אירוע / יום הולדת!

התגובות סגורות