נוב' 15

חופשה מושלמת בטבריה – בתי מלון בטבריה

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ, מלונות

שם המאמר: חופשה מושלמת בטבריה - בתי מלון בטבריה
דורג על ידי גרשון בתאריך 15.11.12
דירוג המאמר: 5.0

טבריה היא עיר השוכנת לחופי הכנרת ואחת מערי התיירות הדתית והדייג בישראל. תיירים נוצריים, המבקשים לטבול בכינרת, מקום שלפי אמונתם צעד ישו על פני המים, מתאכסנים בטבריה ובנוסף לטקסים הדתיים מבקרים במקומות הקדושים הנמצאים בעיר ובסביבותיה. טבריה ידועה גם כעיר דייגים. דייגים רבים מתפרנסים מהדגה שבכנרת. הדג הידוע מבין הדגים הוא דג המושט או בשמו האחר אמנון הכנרת.

Tiberias, Israël - 2008 by Emmanuel Dyan, on Flickr

נופש ובילויים

בטבריה ישנם אתרים היסטוריים וקברי צדיקים, אליהם מגיעים מאמינים רבים. כעיר תיירותית יש בתי מלון בטבריה מכל הסוגים המתאימים לכל סוגי האוכלוסיה המגיעה אליה. מהמלונות היוקרתיים ביותר, דרך אחסניות עבור צליינים ועולי רגל פשוטים ועד מלונות בוטיק. בחודשי הקיץ, למרות החום הרב השורר באזור, תפוסת בתי המלון בטבריה מלאה, וכמעט ואין אפשרות למצוא מקום בבית מלון בטבריה אם לא נעשתה הזמנה מראש.

בחורף אפשר אולי למצוא קצת שלג, וימי הקור מאפשרים לינה בבית מלון בטבריה, וארגון חבילת נופש עם החלקה על השלג. בחודשי החורף, בהם תפוסת חדרי בתי המלון בטבריה נמוכה, ומחיר החדרים זול יותר מאשר בעונת התיירות המקובלת, אפשר למצוא בעיקר קבוצות גדולות. מפעלים מנצלים זאת, בוחרים באחד מהדילים המוצעים ומקיימים אירועים לעובדי המפעל במלון בטבריה. בלון ניתן לשלב חופשה, אירועים תרבותיים וטיולים באתרים הקדושים ולנצל את אתרי הטבע. ניתן לשלב שייט על הכנרת שכולל ארוחה חמה. ניתן לשלב את החופשה עם טיפולים בחמי טבריה שמימיהם החמים מגיעים מהמעיינות שבאזור. יש הרבה מה לעשות בטבריה!

תקופת החגים היא תקופה טובה לבוא לנפוש בטבריה. בתי המלון בטבריה מכינים עצמם לתקופת החגים למשפחות המעדיפות לחגוג מחוץ לבית. עם אפשרות לעשות אירועי יין לחברות גדולות שרוצות לחגוג יחד עם העובדים שלה את החג. מזג האוויר הנוח מאפשר בנוסף  גם טיולים באזור.

התגובות סגורות