דצמ' 04

מלונות בטבריה – חופשה בצפון

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ

שם המאמר: מלונות בטבריה - חופשה בצפון
דורג על ידי מושון בתאריך 4.12.12
דירוג המאמר: 4.0

טבריה היא עיר השוכנת לחופי הכנרת והיא אחת מערי התיירות והדייג החשובות בישראל. הכנרת ידועה כמקום קדוש לנצרות וקבוצות של צליינים מגיעים לארץ על מנת לטבול בה. הנוצרים מאמינים שהכנרת היא המקום שישו הלך על פני המים. במסגרת סיורם בישראל, הנחשבת לארץ הקודש מבחינתם, ארץ בו נולד ומת ישו, הם מתאכסנים בטבריה. בנוסף לטכסים הדתיים הם מבקרים במקומות הקדושים הנמצאים בעיר ובסביבותיה. טבריה ידועה גם כעיר דייגים. עד לפני כמה שנים היתה הכינרת מלאה בדגים. בשנים האחרונות הולך ומצטמצם ענף הדייג ודייגים רבים נותרו ללא פרנסה. הדג הידוע מבין הדגים הוא דג המושט או בשמו האחר אמנון הכנרת.

חופשה בטבריה

בטבריה ישנם אתרים היסטוריים וכן קבורים בה צדיקים אליהם מגיעים מאמינים רבים. כעיר תיירותית יש בתי מלון בטבריה מכל הסוגים. חלק מבתי המלון המשתייכים לרשתות, חלק הם מלונות בוטיק וחלק הם מלונות פרטיים שאינם שייכים לרשת. כל סוג מלון מאפשר סוגי אירוח אחרים במחירים אחרים ובאיכויות שונות. בחודשי הקיץ, בעת החופש הגדול ויציאת רבים מבין העובדים לחופש שנתי, תפוסת בתי המלון מלאה, וכמעט ואין למצוא חדר פנוי באחד ממלונות טבריה.

TIBERIAS - GALILEE by israeltourism, on Flickr

מתי התקופה הטובה ביותר לבקר בטבריה ומה אפשר לקבל במסגרת השהות במלון? תקופת החגים היא תקופה טובה לנפוש בטבריה. בתי המלון בטבריה מכינים עצמם לתקופת החגים למשפחות המעדיפות לחגוג מחוץ לבית. מזג האוויר הנוח מאפשר גם טיולים באזור. מלונות בטבריה , במיוחד הפרטיים והבוטיקיים – מציעים חוויה ייחודית של טבריה כעיר דייגים עם נדבך מיסטי. כמובן שבבתי המלון של הרשתות תקבלו את הפינוק המתבקש כמו בכל מלון של הרשת בארץ או בעולם. למשל, חוף פרטי לכנרת, ספא, מעיינות חמים ועוד.

התגובות סגורות