פבר 11

בית מלון בטבריה – מספק חופשה בתוך חופשה

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ, מלונות

ספורות הן הערים בארץ אשר ביכולתן לספק לטיילים ולנופשים שלהן את האפשרות של 'חופשה בתוך חופשה', דהיינו, גם חופשה ייחודית ומיוחדת במינה כפי שהיא באה לידי ביטוי במסגרת של בית מלון ברמה הגבוהה ביותר, וגם חופשה בעלת ניחוח ואווירה חד פעמיים כפי שהם באים לידי ביטוי בשטח העיר עצמה. בין הערים האמורות אי אפשר שלא לשים לב לעיר טבריה, וזאת שכן עיר זו ממש נחשבת ל'גן עדן עלי אדמות', הן מבחינת ההיסטוריה הבלעדית שלהן והן מבחינת מפרט הנופש האיכותי והכיפי ביותר אשר מאפיין אותה. לא בכדי אומרים, כי, נופש בבית מלון בטבריה מספק 'חופשה בתוך חופשה'.

בתי מלון בטבריה – ברמה הגבוהה ביותר ובהשראת טבריה

אחד מן הנתונים המעניינים ביותר אודות בתי מלון בטבריה, הינה העובדה, שבניגוד לבתי מלונות אחרים, מדובר במרכזי אירוח, בר יין, לינה, קיט ונופש לא רק ברמה הגבוהה ביותר מבחינת מפרט, שירותים ומתקנים – אלא בעיקר 'בהשראת' טבריה. באופן מוחלט, השראה זו נובעת באופן ישיר ומלא מן ההיסטוריה העשירה והייחודית של העיר (לדתות היהדות והנצרות כאחד), ובאה לידי ביטוי בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים של בתי המלון בעצמם. במילים אחרות, בתי מלון בטבריה רבים אשר ממוקמים בעיר העתיקה, נניח, באים לידי ביטוי בדמותם של בתי אבן עתיקים, גדולים, עצומים ובעלי אדריכלות מופלאה, בתי מלון אשר פשוט 'שואבים' את האורחים שלהם אל תוך העבר וההיסטוריה של בית המלון. בנוסף, בתי מלון בטבריה אשר ממוקמים ממש מול נופי הגליל ורמת הגולן, נניח, הינם בעיקר בתי מלון למטרות בילוי, קיט ונופש וכך האלה.

בית מלון בטבריה על שפת הכנרת – קסם של בית מלון

אין ספק, כי, סיפור ההליכה של ישו על פני מי הכנרת קוסם לאינספור יהודים ונוצרים כאחד. יחד עם זאת, רוב התיירים אשר מגיעים לטבריה מדי שנה ואשר פוקדים בית מלון בטבריה כזה או אחר, מגיעים לעיר בעקבות אגם הכנרת, אחד מהפלאים הגדולים ביותר של מדינת ישראל. בטח כאשר הכנרת הינה אגם של מים מתוקים אשר ממוקם באיזור כמעט הכי יבש וצחיח בישראל, ובטח כאשר מדובר באגם פשוט יפהפה. כל מה שנותר לעשות, זה לדמיין בית מלון בטבריה אשר ממוקם ממש על שפת הכנרת. הלכה למעשה, בית מלון בטבריה אשר מאופיין במיקום כזה, לא רק מספק לאורחים שלו גישה ממרחק מינימלי לעיר טבריה, אלא גם (ובעיקר) נהנה מאווירה קסומה, נוף עוצר נשימה ואופוריה אדירה – ביום ובלילה. לא בכדי אומרים, כי, בית מלון בטבריה על שפת כנרת הינו פשוט קסם של בית מלון. בנוסף, היות ואגם הכנרת הינו אגם גדול ומעגלי, קיימים לא מעט מלונות בוטיק בטבריה אשר ממוקמים על שפת האגם.

בתי מלון בטבריה בעלי כוכבי מישלין – האמנם?

מאז ומעולם, בתי מלון בעלי כוכבי מישלין נחשבו לבתי מלון ברמה הגבוהה ביותר. יתרה מכך, בכל מדינות מזרח התיכון, ספורים הם בתי המלון אשר 'זכו' לקבל כוכבי מישלין. לעומת זאת, אין זה כלל תקף לעיר טבריה. בטח כאשר לא מעט בתי מלון בטבריה הינם בעלי כוכבי מישלין. בין בתי מלון בטבריה אלו ניתן למצוא גם בתי מלון 'עצמאיים' וגם בתי מלון בטבריה אשר מהווים חלק בלתי נפרד מרשתות בינלאומיות. בשני המקרים, בית מלון בטבריה אשר 'מחזיק בכוכבי מישלין, הינו בית מלון ברמה בינלאומית אשר ממוקם בעיר טבריה הקטנה. באופן מוחלט, בית מלון בטבריה אשר 'זכה' לקבל כוכבי מישלין, מאופיין בכל הבאים: מיקום ייחודי ואסטרטגי בטבריה / בעל שירות לקוחות VIP ללא שום יוצא מן הכלל / חדרי דלוקס מפוארים / בעל אדריכלות ועיצוב פנים ברמה 'אירופאית' / בריכת שחייה פעילה וזמינה כל השנה / שירותים קולינריים מאת שף ראשי וצוות שפים מנוסה / פאב ומרתף יין ועוד. במילים אחרות, בית מלון בטבריה בדירוג מישלין הינו בית מלון ברמה בינלאומית ובזמינות מקומית.

התגובות סגורות