נוב' 19

מלונות ספא

בקטגוריה חופשה בים המלח, חופשה בצפון הארץ, מלונות

שם המאמר: מלונות ספא
דורג על ידי מארק בתאריך 19.11.12
דירוג המאמר: 4.5

הספא הוא מועדון בילוי מפנק לכל מי שאוהב מסאז', סאונה, אמבטיה בשמנים ריחניים ובריכה. נשמע כמו כולם, למען האמת. מי לא אוהב את הדברים האלו? מדובר בפינוק שאפשר למצוא כמעט בכל מקום: כל עיר בארץ ובעולם מאפשר למצוא בה ספא איכותי, במסגרת מכון נפרד, או במסגרת מלונות. מועדוני הספא נחשבים למקום בילוי ורוגע ליחיד, לזוג ולקבוצה. הם נחשבים למקום בילוי רומנטי לזוגות החוגגים ימי נישואין וימי הולדת. זוגות רבים מבלים במועדון ספא גם ללא סיבה מיוחדת והם חוזרים מדי פעם לאותו מועדון בו בילו בעבר. לקהל זה ישנה אפשרות, במספר מועדוני ספא, לרכוש חבילה למספר פעמים, אפשרות שמוזילה את הביקורים החוזרים העולים לא מעט כסף.

Spa in DVN by Dennis Wong, on Flickr

ספא במסגרת שהות במלון

לאחר יום טיולים מפרך או ישיבות עיסקיות רבות מחפש האורח פינוק ויכולת לשחרר קצת את הלחצים במסאז', סאונה או אמבטיית שמנים. בתי מלון רבים גילו את פלח שוק זה ופתחו בבית המלון מועדון ספא. בדרך כלל עלות הטיפולים לא נכללת בתשלום עבור החדר במלון. ישנן חבילות נופש למספר ימים הכוללות טיפול במועדון הספא למשך 30 דקות. המעוניינים ביותר מטיפול זה צריכים להזמין תור לטיפולים בעלות נפרדת. כמובן שאם אתם שוהים במלון, ללא קשר לספא, אתם מקבלים טיפולים בחינם / בהנחה במסגרת השהות. אם באתם "סתם" לספא, תקבלו אותו במחיר אטרקטיבי אף אם אינכם שוהים במלון.

חלק מבתי המלון וביניהם מרדיאן ים המלח, המשתייך לרשת פתאל, מציעים לאורחיהם חבילות נופש הכוללים חדר מרווח שימוש בחדר כושר וטיפולי פינוק במועדון הספא. מלונות ספא בכל חלקי הארץ מציעים חבילות נופש מפנקים לזוגות, לבודדים ולמשפחות. מלונות וצימרים שבהם לא ניתן למצוא ספא נהנים ממועדוני הספא שהוקמו במרחק קצר מהם ויש שיתוף פעולה בין המלונות והצימרים לבין בעלי מועדון הספא.

מלונות ספא בצפון

אצולת נתנאל למשל היא אופצייה נהדרת לבילוי רומנטי בביקתות המבודדות המשקיפות מהצפת על כל הנופים המשגעים כמו שיש רק בצפון, באצולת נתנאל תוכלו להתפנק גם בז'קוזי אישי בחדר ולאלו הרוצים "טיפול אישי" בתיאום מראש ניתן להזמין מסאז'יסטים לחדר ולבחור משלל טיפולים מפנקים!

מלונות ספא בים המלח

מרידיאן ים המלח מציע לאורחיו מבחר מסעדות עם טעמים שונים, טעמים ים תיכוניים, חוף ים פרטי למלון מרכז כנסים בקומה מיוחדת למטרה זו עם חדרים נפרדים מחדרי המלון, אולם ישיבות. חדרי המלון מפנקים וכוללים מרפסת הפונה אל ים המלח. ישנם חדרים המיועדים למשפחות עם ילדים. בנוסף מספק המלון פעילויות ספורט על יד הבריכה, הפעלות לילדים וערבי בידור בלובי המלון על ידי צוות הווי של המלון, משחקי חברה ועוד. במתחם המלונות בים המלח אפשר למצוא בתי קפה ומסעדות. כמו בכל מלונות הספא ובכללם גם במלון מרידיאן ים המלח ניתן לקבל מידע על טיולים באזור ומקומות טבע ובילוי אליהם ניתן להגיע. ישנה אפשרות להזמין מקום לטיול באוטובוס שבדרך כלל אוסף אורחים מכל בתי המלון במתחם עין בוקק. טיולים אלו מלווים במדריך מקצועי המסביר לאורך כל הטיול על היסטורית המקום וחשיבותו. עלות הטיול אינה נכללת בחבילת הנופש. כמו כן ניתן לבקר במאהל בדואים הגרים באזור ופותחים את אוהליהם למבקרים.

אפשר להזמין מקום למלון מרידיאן ים המלח באופן ישיר במחלקת הזמנות של המלון או באמצעות חברה המציעה חבילות נופש. חבילת הנופש כוללת ביקור בחדרי הטיפול שבמלון והכוללים טיפולים רפואיים במלחי ים המלח והבוץ המופק ממנו ועוזרים לריפוי מחלות עור, מחלות ריאה וכאבים כרוניים. בנוסף ניתן לרכוש בחבילת הנופש גם טיפולים במכוני הקוסמטיקה ובמועדון הספא. רבים מבין אורחי המלון הם תיירי בריאות מאירופה. תיירי הבריאות הם אלה המגיעים לים המלח במסגרת הטבות שהם מקבלים מקופות החולים בארצם. אחת למספר שנים יכולים אזרחי אותן מדינות לבחור בים המלח כמקום מרפא בתשלום הקופה. אלה שלא מגיעים לישראל בוחרים כמקום מרפא באחד מהאתרים באירופה. חופו הפרטי של המלון מאפשר לאורחים גם לטבול עצמם בים המלח וליהנות מחום השמש. ישראלים רבים בוחרים לבלות את חופשותיהם באחד ממלונות ים המלח בשילוב עם טיפולים רפואיים. התפוסה במלונות ים המלח מלאה ברוב ימות השנה גם בתקופת החורף בעיקר בגלל מזג האוויר המאפשר בילוי גם בימי חורף גשומים.

התגובות סגורות