אפר 14

ספא באזור ירושלים

בקטגוריה חופשה זוגית

שם המאמר: ספא באזור ירושלים
דורג על ידי סיוון בתאריך 14.04.13
דירוג המאמר: 4.0

בירושלים יש מועדוני ספא רבים והם מבוקשים מאוד. אבל לא רק בעיר עצמה אפשר למצוא אותם אלא מועדוני ספא באזור ירושלים הוקמו בקיבוצים ובמושבים הפזורים ובהם משלבים המבקרים בנוסף לטיפולים המפנקים גם טבע ונופים מרהיבים.

בכל ספא באזור ירושלים יש גם שירותים נוספים כמו בריכת שחייה בית קפה ומסעדה. מי שמגיע לספא באזור ירושלים יכול גם ליהנות מבתי הארחה וצימרים ולשלב מנוחה וחופשה מפנקת.

בעונת הקיץ מגיעים אורחים רבים מכל הארץ לאחד מהצימרים או המלונות הכוללים ספא באזור ירושלים וזאת כדי ליהנות מטיפולים, נוסף ובעיקר מזג אוויר נוח וקריר בשעות הערב. התפוסה המלאה בעונת הקיץ מעידה על יופי המקומות וטיב הטיפולים והשירותים הניתנים למבקרים באזור.

עיסוי בירושלים

לא כל האורחים המגיעים לירושלים בוחרים להישאר וללון בה אבל רבים מעדיפים לסיים את יום הטיולים המהנה המרשים והקשה בביקור במועדון ספא בחדרי העיסוי. עיסוי בירושלים הוא אינו רק פינוק. לאחר הליכה מרובה וישיבה באוטובוס במשך כל היום שרירי הגוף דורשים שחרור והרפיה. אחת הדרכים הנוחות לעשות זאת היא עיסוי בירושלים.

עוד בירושלים:
מדריך טיולים בירושלים

לאחר העיסוי בירושלים ישתחרר הגוף וכל המכאובים ייעלמו וניתן להמשיך את הטיולים והסיורים. לאור הביקוש הרב לעיסויים ישנם מועדוני ספא שפתוחים גם בשבת ולמבקרים בסופי שבוע בעיר ישנה האפשרות לעיסוי בירושלים שבהזמנה מוקדמת יכול לכלול גם ארוחה קלה.

במועדוני הספא מציעים ללקוח מספר טיפולים רב אולם לא כולם אוהבים ורוצים לקבל את כל הטיפולים ובוחרים לעשות רק עיסוי.

עיסוי ירושלים יכול להיות יום פינוק לזוגות המבקשים לבלות זמן איכות או אירועים שונים. כרטיס לעיסוי זוגי יכול להיות גם מתנה המוענת לזוג על ידי ילדיהם לציון יום הולדת או יום נישואין.

 

התגובות סגורות