נוב' 18

מלכת שבא אילת – כל הפרטים

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: מלכת שבא אילת - כל הפרטים
דורג על ידי איתמר בתאריך 18.11.12
דירוג המאמר: 4.5

רוב תושבי אילת מתפרנסים מתיירות. מנהגי המוניות – דרך שדה התעופה, המסעדות וכמובן בתי המלון. בתי המלון באילת, חלקם מרשת מלונות וחלקם פרטיים, בתפוסה כמעט מלאה במשך כל השנה וזאת בגלל מזג האוויר השורר בה. אילת בחורף עבור תיירים מחוץ לארץ היא כמו הקיץ החם ביותר בארצם. רבים מבין התיירים שוחים בימה של אילת ונהנים משמש חמה. תיירים מחוץ לארץ הרוצים לבקר גם במצרים נהנים ממעבר גבול יבשתי. אילת היא העיר היחידה בארץ שמחירי המוצרים והסחורות פטורות ממס ערך מוסף.

Eilat by israeltourism, on Flickr

מלכת שבא באילת – כמו בתנ"ך

בתי המלון באילת מדורגים מהדירוג הנמוך ביותר, למלונות ישנים וקטנים, ועד דירוג של חמישה כוכבים. אחת מרשתות בתי המלון הידועה, באילת ובארץ כולה, היא רשת מלונות הילטון עם מלון הדגל מלכת שבא. מלון אילת מלכת שבא בנוי בהשראת תקופת התנ"ך ותקופת מלכת שבא והוא ממוקם לחוף הים האדום. חדריו מפנקים ומותאמים לבילוי חופשה מהנה גם למשפחות עם ילדים. מבנה המלון מודרני וחדשני. במלון מלכת שבא קומת עסקים עם לובי ובסוויטות יש ג'קוזי.

בנוסף לחדרים מפנקים אפשר למצוא במלכת שבא אילת גם אירועים תרבותיים כמו הופעות אמנים, הצגות ואירועי ספורט. ליד הבריכה מתקיימות תחרויות משעשעות וצוות בידור של המלון דואג להפעלת ילדי האורחים בכל מיני משחקי מים וריקודים. כאמור ההשראה הישירה למלון זה הייתה תקופת התנ"ך וזה ניכר בכל צעד ושעל במלון. את עיצוב המלון שאבו ישירות מעיצוב המבנים העתיקים וארמונות הפאר של איזור המזרח התיכון בעת העתיקה – ובכך המלון הוא גם יצירה אדריכלית מעניינת ולא רק אתר תיירות איכותי. בשל כך, הוא מושך תיירים רבים מהארץ ומהעולם – שמעוניינים להתארח במקום שיש לו גם קצת צביון היסטורי ומקנה להם אווירה ייחודית מעבר למלון חמישה כוכבים רגיל.

התגובות סגורות