אוג 12

נופש באילת או סיורי סגווי בירושלים

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: נופש באילת או סיורי סגווי בירושלים
דורג על ידי נושי בתאריך 12.08.13
דירוג המאמר: 4.5

המטיילים הישראלים תמיד יהיו בחיפוש אחר מבצעים וחופשות אטרקטיביות. הם די מאסו בנופש הרגיל שכולל קימה לארוחת הבוקר, שכשוך בבריכה, סיור קטן בעיר והעברת הזמן עד ארוחת הערב. ככל שהזמן עובר סף הגירוי שלהם רק עולה והם מחפשים אטרקציות נוספות מהם יוכלו ליהנות.

סיורי סגווי בירושלים

אחת שכזו הם יוכלו למצוא בעיר הבירה של ישראל. חופשה במלון בירושלים בהחלט לא תיגמר עם ארוחות מסביב לשעון ושחייה בבריכת המלון, אלא תחייב את הנופשים בה לצאת לטיול בין נופיה של העיר, מה שיכול למלא יום שלם ואף יותר. העיר הקדושה לשלוש הדתות המרכזיות בעולם מציעה את הטיול הזה לא רק רגלית, אלא גם באמצעות סיורי סגווי בירושלים.

Eilat by israeltourism, on Flickr

באמצעות הקורקינט הממונע תוכלו להגיע לביקור בעיר דוד ומשם לכותל המערבי שם תישאו תפילה להצלחה בחיים ותניחו פתק עם משאלותיכם באחד מהחריצים שבחומה, אם תצליחו כמובן למצוא מקום פנוי. אפשרות אחרת שנפתחת בפניכם על גבי הסגווי, היא טיול רכוב בשוק מחנה יהודה, שם מתערבבים שלל הטעמים והריחות של כל התרבות הירושלמית בפרט ושל מדינת ישראל בכלל. בין הסיור בדוכנים תוכלו להביט בפירות והירקות הטריים, בשלל התבלינים הנמכרים שם וגם במיצים המפורסמים שנסחטים במקום החל ממיץ רימונים ועד מיץ אתרוגים.

מלון אילת מבצעים לכל דורש

אבל אם יש מישהי במדינת ישראל שיכולה לתת מאבק עיקש בנופשים לירושלים, זו כמובן אילת. בעיר הדרומית יש שפע של מלונות מהודרים שרק ממתינים לבואכם אליהם, כשלכל מלון אילת מבצעים מרובים מהם רק תצטרכו לבחור אחד ולהגיע אליו. מהמלון תוכלו לצאת לאטרקציות רבות דוגמת ריף הדולפינים, המצפה התת ימי והאטרקציה החדשה ביותר בעיר, עיר המלכים.

במקום זה חמישה מתקנים, כשכל אחד מהם מייצג תקופה אחרת בתנ"ך. בין היתר תמצאו שם את מערת האשליות לציון חכמתו הרבה של המלך שלמה המכיל מבוך מראות וחידות למיניהן, את מערת התנ"ך המכילה מיצגים מסיפורי המקרא כמו אדם וחווה ויוסף ואחיו ואת מגלשות ספירלה דוד שהן שתי מגלשות שבהן גולשים מגובה של למעלה מעשרים מטרים ובמהירות של למעלה מחמישים קמ"ש.

Tags: , , , , ,

התגובות סגורות