מאי 19

טיולי סגווי מדהימים

בקטגוריה חופשה בירושלים

שם המאמר: טיולי סגווי מדהימים
דורג על ידי משה בתאריך 19.05.13
דירוג המאמר: 5.0

אמנם אין הרבה כלים כאלו בארץ, רק כמה מאות, אבל זה לא מונע מסגווי להיות אטרקציה תיירותית מדהימה עבור התיירים הישראלים. הייחודיות של כלי הרכב הזה היא בדרך בה הוא נוסע… מדובר בכלי שמווסת את הזווית שלו בעצמו, כך שאי אפשר ליפול ממנו, והוא מתאים עצמו לתנוחות הגוף של הרוכב (רוכן קדימה ואחורה). המהירות המקסימלית שלו היא 20 קמ"ש, דבר שהופך אותו למושלם לסיורים בערים. טיולי סגווי הפכו לאטרקציה תירותית מבוקשת בשנים האחרונות.

טיולי סגווי

מס' חברות מצומצם בארץ החליט לקחת את עניין הסגווי שלב אחד קדימה, לרכוש כלי רכב כאלו, ולהוציא סיורים מיוחדים בערים מרכזיות בארץ, כשהרוכבים נוסעים בעצמם בסגוו. בין טיולי סגווי פופולאריים אפשר למצוא נסיעה לתל אביב ולירושלים. הטיולים מעניקים לכם תחושת ריחוף, כמו רכיבה על סוסים במאה ה-18, רק על כלי רכב משוכלל וממונע. אתם יכולים לראות את העיר כפי שלא דמיינתם אותה מעולם. הטיולים הללו מתאימים לכולם, למעט מס' חוקים בסיסים: לא יכול לרכב מי שאינו בן 16 ומעלה, חשוב לרכב בצורה בטוחה – כלומר אחרי הדרכה, ועם קסדה ומגינים ולעיתים גם פנס ראש אם נוסעים בלילה. מעבר לזה – השמחה גדולה!

Segway Tour Wien 30_05_2011 by robert_hornung, on Flickr

טיולי סגווי בירושלים

מורי הדרך של חברת טיולי סגווי מעניקים לכם סיורים איכותיים רכובים על סגווי, עם סיפורים ואנקדוטות וגם נופים מדהימים של רחובות ושבילים, שלא רואים אותם באותה הצורה ברגל, אם בכלל. הסיור בירושלים בדרך כלל עובר במקומות כמו מבנים היסטוריים של המאה ה-19, שכונת נחלאות ועוד מקומות צרים ונקיקיים – שהופכים רכיבה על כלי ממונע לחוויה מסעירה במיוחד…

לסיכום, אם זה נשמע לכם מסעיר, אתם בהחלט יכולים לחפש סיורי סגווי באחת הערים האהובות עליכם בארץ. זו יכולה להיות ירושלים, אבל גם תל אביב והסמטאות הצרות שלה מהוות אטרקציה לחובבי הסגווי.

התגובות סגורות