מרץ 10

סוויטות רומנטיות לזוג הרונמטי

בקטגוריה חופשה זוגית

בכל בית מלון גדול ומפואר יש מספר סוויטות רומנטיות. סוויטות אלו מוצעות לאורחים חשובים ובעלי דרך חברתי גבוה שבעלי המלון יודעים שעל מנת לארח אותם פעם נוספת היא חייבים לפנק אותם.

Luxury Suite by Porto Bay Trade, on Flickr

באולמות רבים מעניקים לזוג הנישא מתנה בילוי בליל הכלולות באחת מהסוויטות הרומנטיות בבית מלון. זוגות הנישאים באולם של בית המלון מבלים את כל יום ההכנות ואת ליל הכלולות במלון בדרך כלל בסוויטה העומדת לרשותם ולרשות המלווים שלהם.

גם בעלי צימרים רצו לנגוס בנתח הקהל המחפש פינוקים ובילוי בסוויטה רומנטית ושידרגו את הצימר שלהם וייעדו חלק מהחדרים לסוויטות רומנטיות בתקווה שזוגות המעוניינים לבלות חופשה רומנטית ומיוחדת יבואו לבלות אותה בצימר שלהם.

לאור הביקוש שהולך וגובר ישנם צימרים רבים שמציעים סוויטות רומנטיות ולמרות הפרש המחירים בין חדרים רגילים לסוויטות הביקוש גדול והתפוסה מלאה. בילוי לילה באמצע השבוע בסוויטה רומנטית או סוף שבוע מאפשר לזוג להישאר בארץ ולא לחפש מקום לבילוי בחו"ל.

כל מלון או בעל צימר מעמיד סוויטות רומנטיות עם משהו מיוחד למקום. הבילוי במקום יכול להיות חוויה בלתי נשכחת והצוות יעניק לזוג את מלוא תשומת הלב והפינוקים שהוא רק יכול.

כדי למשוך אליו זוגות לבילוי בסוויטות רומנטיות יציע המלון או בעל הצימר את הפינוקים הנחשקים ביותר. מטיפולי ספא וקוסמטיקה, אוכל גורמה ושימוש במועדון הספורט שבמקום.

סוויטות רומנטיות היו נחלת בעלי ממון בלבד. היום, לאור ירידות המחירים בעקבות תחרות גדולה בענף, יכולים אנשים נוספים להצטרף למעגל הלקוחות המבלים רגעים רומנטיים בסוויטה.

בבתי המלון ממוקמות הסוויטות בקומות העליונות שבנוסף לחדר המרווח והמפנק גם הנוף הנשקף מהחלון מוסיף לאווירה הרומנטית.

בנוסף לסוויטות העומדות לרשות זוגות המבקשים רגעים רומנטיים יש גם סוויטות לקהל יעד שונה. אורחים חשובים המגיעים לביקור ממלכתי בישראל, כמו נשיאים, ראשי ממשלות ומשלחות חשובות, גם הם משתכנים בסוויטות של בית המלון. בדרך כלל נסגרת כל הקומה בה מתאכסנים האח"מים וזאת מסיבה ביטחונית והרצון על שמירת הפרטיות של האורחים.

כל בית מלון מעוניין לארח אצלו את האורח המכובד וכל אחד יעשה הכל כדי שהדבר יקרה. הסוויטה עוברת תהליך של שיפוץ וניקוי יסודי ועל פי מידע מוקדם היא מאובזרת באביזרים אותם אוהב האורח.

כאשר אישיות רבת חשיבות מהארץ יוצאת לחופשה משפחתית יעשה המלון הנבחר לארח אותו על הצד הטוב ביותר והוא נערך לקבלתו עם צוות מתוגבר. לארח שר בממשלה או בעל תפקיד חשוב אחר מחייב את בעל המלון בעמידה על תנאי הבטיחות והביטחון.

לפני המועד המתוכנן לביקור האח"מ במלון מגיעה משלחת מטעמו על מנת לבדוק את תנאי המלון כדי לתת לאורח את האפשרות לקיום חופשה נעימה ובמידת האפשר להקטין את הקשיים על יתר אורחי המלון.

יעוד נוסף יש לסוויטות והוא עסקי. בעלי עסקים שרוצים לקיים עסקאות משתכנים בסוויטות ומנהלים את עסקיהם בחדרי הישיבות הצמודים לסוויטה. הם בדרך כלל אינם מתערבבים עם אורחי המלון ואת ארוחותיהם מגישים בחדר אוכל מיוחד השוכן בקומת הסוויטות.

הזוגות המשתכנים בסוויטות הרומנטיות, יכולים אף הם, על פי בקשה מוקדמת, לקבל את ארוחותיהם בסוויטה ללא צורך להגיע לחדר האוכל ובשעת בהן מוגשות הארוחות.

כשאורחים רבים מגיעים לארץ כדי להשתתף בכנסים וועידות בינלאומיות הופכות גם הסוויטות לחדרי אירוח כדי לעמוד בדרישות לחדרי לינה. במקרים רבים לא ניתן למצוא חדר פנוי אחד בכל העיר בה מתקיימת הועידה או הכנס התפוסה מלאה.

כדי לבלות בסוויטה רומנטית כדאי להזמין מקום באחד מבתי המלון מבעוד מועד וזאת כדי להבטיח שבמועד הרצוי תהיה סוויטה פנויה.

 

התגובות סגורות