דצמ' 31

מלונות מומלצים בארץ

בקטגוריה חופשה באילת, מלונות

שם המאמר: מלונות מומלצים בארץ
דורג על ידי קלמן בתאריך 31.12.12
דירוג המאמר: 4.5

בישראל מספר רב של רשתות בתי מלון איכותיים. חלקן ישראליות וחלקן מותגים מחו"ל. בין הרשתות המקומיות המובילות את אפשר למצוא את מלונות גרנד ואת מלונות רימונים, מהרשתות הוותיקות והאיכותית שיש לנו בארץ.

מלונות רימונים

מלונות רימונים היא רשת וותיקה, קיימת מאז קום המדינה ושייכת להכשרת היישוב. לרשת עשרה בתי מלון בכל הארץ – מרמת גן ועד טבריה. כשמה כן היא – שורשיות, ארציות, חיבור לקרקע, כמו פעם! האירוח הוא ברמה הגבוהה ביותר, כשכל מלון שונה מהשני, ומותאם במיוחד למקום בו הוא נמצא בארץ. למשל, בצפת הוא צופה אל הנוף ויש בו הרגשה של צימר גדול, בעוד המלון ברמת גן נמצא באמצע העיר הסואנת בבניין גבוה וארוך.

Sea of Galilee by StateofIsrael, on Flickr

הצוות של המלון איכותי ומשקיע בכל הפרטים הקטנים: מאבזור החדרים ועד האוכל. מלונות אלו מותאמים לכל סוגי החופש – מחופשה רומנטית, דרך נסיעת עסקים ועד חופשה עם המשפחה. המלון בטבריה נחשב לאיכותי במיוחד, נחשב לאחד מבין מלונות כנרת הטובים בארץ. במלון זה יש היצע גדול של ספא ואטרקציות, יותר מכל מלונות הרשת כולה. בכלליות אפשר לומר כי מלונות רשת רימונים מציעים חופשה ישראלית בריאה, רגועה ושורשית – כמו בתי ההבראה של פעם, שאינם עוד.

מלונות גרנד

אם אתם מחפשים חופשה בנוסח אירופאי, מלונות גרנד הם מה שאתם רוצים. מדובר חופשה בארץ בסגנון וברמה אירופאיים לחלוטין. המלון העיקרי בתל אביב נחשב לאיכותי במיוחד, עם 212 חדרים, מאובזרים ברמה הטובה בעולם. בנוסף, יש אוכל ושתייה חופשיים (אוכל כשר), המתאימים לאנשי עסקים, משפחות וזוגות רומנטיים. יש במקום בריכה וספא מקצועיים, אך גם ים במרחק של חמש דקות הליכה. בנוסף, בגלל המיקום ליד הים – ברור לכולנו שיש גם מסעדות, בתי קפה, מרכזי קניות, תרבות במרחק של הליכה קצרה, ואם בא לכם להתרחק, אפשר גם לקחת מונית, אוטובוס או לשכור אוטו ולטייל בעיר ללא הפסקה בלי שום בעיה.

התגובות סגורות