דצמ' 30

חופשה מושלמת באילת

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: חופשה מושלמת באילת
דורג על ידי שבי בתאריך 30.12.12
דירוג המאמר: 4.0

נופש באילת היא אחת האטרקציות הישראליות הידועות. לא בכדי ישראליים רבים מדרימים לעיר התיירות היפה וגם תיירים רבים ממלאים אותה בכל השנה. בשנים האחרונות יש הרבה מאד דילים למלונות באילת – בעיקר בסגנון הכול כלול, שכולל מלון, אוכל, העברות ולפעמים גם טיסות לאילת.

חופשה באילת

דילים לאילת הם פתרון נהדר עם הילדים. מצד אחד חופשה ברמה הכי גבוהה בעולם, בתו תקן בין לאומי של חמישה כוכבים עם אוכל ואירוח, פינוקים ואטרקציות. מצד שני, זה לא כל כך יקר וכולל הכל – לרבות טיסות לאילת. הטיסות אטרקטיביות מאד וברוב ימות השנה יש מבצעים (למשל היום יש מבצע של זוג נוסע, משלמים רק על אחד) – חוסכות זמן והרבה מאד כסף. אם אתם נוסעים עם הילדים דילים לאילת הם הפתרון. לא רק שהם כוללים מלונות באילת וטיסות אלא את כל הגחמות שלכם ושל הילדים. זה אומר שאפשר לאכול חופשי ולא צריך לפחד לשלם 120 שקל על ארטיק לילד… זה כולל, וכמה שהוא רוצה. המשמעות היא שהילדים נהנים ולא שומעים "לא לא" כל הזמן במשהו שהיה אמור להיות חופשה מהאגדות. Eilat by ChrisYunker, on Flickr

למה טיסה לאילת משתלמת?

הטיסה לאילת יוצא מנתב"ג או שדה דוב, עולה בממוצע 350-500 שקל לאדם, ואורכת כחצי שעה. אל על וארקיע מציעות את רוב הטיסות. אמנם מדובר בהוצאה לא פשוטה ביחס לטיסה קרובה וקצרה כל כך… אבל כמה תעלה נסיעה באוטובוס צפוף? כ-200 שקל שנסיעתו תארך 6 שעות. כמה תעלה נסיעה עם הילדים הצועקים באוטו? מאות שקלים של דלק ונסיעה של חמש שעות. לא באמת חסכוני. טיסות לאילת משתלמות מאד גם בהקשר של דילים עם המלון. לפעמים רכישת סופ"ש משפחתי יכלול גם טיסות בחינם ו/או טיסות בזול מאד, ואז הנסיעה לאילת הופכת לאף משתלמת הרבה יותר!

התגובות סגורות