פבר' 11

מלונות בישראל – רשת פאתל ורשת הולידי אין

בקטגוריה חופשה באילת, מלונות

רשת פאתל היא רשת מלונות מובילה בישראל והיא נחשבת לצעירה ולגדולה ביותר בארץ עם כשמונה עשרה מלונות של מותגים ידועים כמו מרידיאן, קלאב מד אילת, גולדן טוליפ ואחרים. הרשת  מונה כ 4500 חדרים וארבעת אלפים עובדים. הרשת הוקמה בשנת 1998 והיא מכסה את כל הארץ וכיום ניתן למצוא את מלונות הרשת תחת השם לאונרדו בשלושים מקומות שונים באירופה בגרמניה, בלגיה ושוויץ. מלונות נוספים מתוכננים לבולגריה, צרפת, אוסטריה והולנד.

מלונות פאתל בארץ

רשת מלונות פאתל מפוזרת לאורכה ולרוחבה של הארץ והיא מציעה מגוון רחב של מלונות שונים לצרכים שונים. להל"ן כמה ממלונות הרשת הבולטים:
מלון ליאונרדו רמת החייל (תל אביב) – זהו מלון הממוקם בל איזור ההיי טק של תל אביב ונותן שירות לאנשי ההיי טק המגיעים לעשות עסקים באיזור. זהו לא מלון חוף למרות שהוא מונה הרבה חדרים ואיזור הבילויים שהתפתח סביבו הפך לאיזור בילוי מועדף על תל אביבים רבים.
מלון קלאב מד אילת – מלון זה הוא חלק מהמותג קלאב מד העולמי והוא מציע חופשות בסגנון הכל כלול מבלי להוציא גרוש נוסף מהכיס כל עוד אתם בתחומי המלון. המלון מציע שורה גדולה של הפעלות, בריכות, מועדונים, מסעדות ושלל אטרקציות מעניינות.

מלון הרודס אילת – זהו קומפלקס מרשים ביותר בעיר אילת ויש אומרים המרשים והמפואר כיום ביותר. הקומפלקס מכיל גם את הרודס ויטאליס שמתמחה בטיפולי בריאות משלימים ואלטרנטיביים וגם את הרודס בוטיק המותאם לאנשי עסקים ולחברות המעוניינות בעריכת כנסים מקצועיים באילת.

מלונות הולידיי אין

המותגים הולידי אין וקראון פלאזה הם שני מותגים של קבוצה בין לאומית – IHG , והחברה שמפעילה אותם בארץ בזיכיון היא אפריקה ישראל. הקבוצה מציעה 2000 חדרים בכל רחבי הארץ וניתן למצוא מלונות הולידי אין באילת, טבריה, אשקלון וכיוצא באלה.
המותג הולידי אין הוא מותג עממי שאינו מעיד על רמת שירות זולה או ירודה אלא על מלונות המותאמים לאנשים בעלי אמצעים לא גדולים שלא מצפים לחופשה של חמישה כוכבים, אבל בהחלט מקבלים את הטוב ביותר שניתן לקבל עבור המחיר המוצע להם. המחיר האטרקטיבי והעממי הוא שהופך את המותג לכל כך מבוקש בארץ ובעולם.

מלונות הולידי אין – התאמה ללקוח הישראלי

השירות וצרכי החופשה מותאמים במלונות הולידי אין לנופש הישראלי וכך מרבית החדרים מותאמים למשפחות המגיעות לחופשות עם הילדים וגם לחופשות זוגיות ורומנטיות. באשקלון מותאם המלון של הולידי אין לאנשי עסקים והוא מציע גם שירותי אינטרנט, חדרי ישיבות ואולמות לעריכת כנסים, וועידות מיוחדות לעסקים. במלון זה יש גם שירותי ספא מפנקים ומגוון רחב של טיפולי בריאות שונים. המלון בטבריה כולל כניסה לחמי טבריה המפורסמים והנחה על כל הטיפולים במתחם. מלונות הולידי אין כוללים גם חבילות פינוק לזוגות בירח דבש בסוויטה גדולה ולכל מי שאוהב לנפוש ברמה גבוהה.

במסגרת ההתאמה לנופש הישראלי פיתחו ברשת מלונות הולידי אין מועדון המכונה "נמשים" שהוא מועדון לילדים המציע הדרכה ופעילויות מגוונות לילדים, משחקים, הקרנת סרטים, סדנאות אמנות ויצירה וכיוצא באלה. גם שירותי שמרטפות יש ברשת מלונות הולידי אין כך שאתן יכולים לנוח או לצאת בערב בראש שקט ובידיעה שיש מי ששומר על הילדים.

רשת מלונות הולידי אין הפרוסה בארץ השכילה להבין את צרכיו של הנופש הישראלי ובמיוחד את צרכי המשפחות המעוניינות בחופשות עם הילדים, אבל עם אפשרות להפרדה מתי שרוצים. כך יכולה משפחה ליהנות גם מחופשה משותפת וגם מפעילויות נפרדות לגדולים ולקטנים במשך כל שעות היום.

התגובות סגורות