מאי 30

טיסות לאילת – חידושים, מבצעים והתפתחויות

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: טיסות לאילת – חידושים, מבצעים והתפתחויות
דורג על ידי יענקלה בתאריך 30.05.13
דירוג המאמר: 4.0

בשנים האחרונות כבר לא צריך להידחף במכונית דחוסה ועמוסת ילדים ולנסוע שש שעות בחום יוקד לאילת. אפשר לטוס. מתארגים, לוקחים אוטו / מונית, נוסעים לשדה התעופה בן גוריון או לשדה התעופה דב, טסים 40 דקות – והנה אתם באילת. אמנם, הטיסה קצת יקרה (500 שקל בממוצע הלוך וחזור) – אבל מה זה לעומת הזמן הקצר?

Eilat by ChrisYunker, on Flickr

הממשלה מעודדת: טיסות לאילת של יותר חברות

שר התחבורה הצהיר, כי לאחר הרפורמות של הממשלה הקודמת (למשל בשוק הסלולאר), בכוונתו לקדם את הרפורמה בטיסות. זה נכון בעיקר לגבי טיסות חוץ – אבל גם לגבי טיסות פנים, כמו טיסות לאילת. גם הן צפויות להתרבות, המחירים צפויים לרדת (לארקיע היה מונופול וכעת אל מצטרפת…) והתחרות תגדל.

 

הצטרפות אל על למבצעי טיסות לאילת

 

כמו שמוצאים את הדילים הטובים ביותר באילת, למשל, פנים פתאל אילת לסוף שבוע, ככה צריך להיות גם עם הטיסות. כך סבורים בממשלה הנוכחית. אל ארקיע וישראייר מצטרפת אל על, בכל הקשור לטיסות לאילת, דבר שאמור להוזיל קצת את המחירים. אל על תציע טיסות לאילת על בואינג 737 – והטיסות תהיינה סדירות, וזאת בניגוד למה שהלך בענף עד עכשיו. אל על תפעיל כנראה 2-4 טיסות ביום, כאשר על כל טיסה יהיו כ-400 מקומות. במוצאי שבת תהיה רק טיסה אחת. בעיקרון, כולל אל על – יהיו כנראה בין 15-20 טיסות ביום לאילת, דבר שמקל מאד על הנופש בעיר הדרומית. התחרות הזו טובה מאד לשוק הישראלי, ובוודאי תסייע לצמיחה של העיר אילת, שמשוועת לתיירות פנים בשנים האחרונות.

בממשלה אומרים, כי בקרוב הם שוקלים להכניס עוד חברות – לא ישראליות – לקו תל אביב אילת, כדי להוזיל עוד יותר את המחירים. אם יש טיסה מלונדון לאמסטרדם ב-5 פאונד (איזי ג'ט) – למה שלא יהיו טיסות זולות יותר מאוטובוס לאילת?

 

 

התגובות סגורות