פבר' 27

מלון מרידיאן ים המלח ומלונות בחיפה

בקטגוריה חופשה בים המלח, מלונות

למחפשים חופשה בים המלח מחכה אחד המלונות היוקרתיים ביותר בארץ – מרידיאן ים המלח. מלון זה נחשב לגדול ביותר בין מלונות ים המלח ולאחד המפוארים במדינה כולה. המלון מונה 600 חדרים מרווחים וסוויטות המשקיפות אל נופו של ים המלח. המלון כולל חדרים מעוצבים ולכל החדרים מרפסות פרטיות הצופות לעבר הנוף.

שירותים ואטרקציות של מלון מרידיאן ים המלח

במלון מרידיאן ים המלח תוכלו למצוא שתי בריכות ענק, ספא מפואר, מועדון לילדים בהשגחה ובהדרכת מדריכים מנוסים, צוות בידור ומרכז כנסים לאירועים גדולים. האטרקציות הנוספות במלון העומדות לרשות הנופשים הם: סאונה, שירות מסאג'ים, בית כנסת, חדר כושר, חדר אוכל, אינטרנט אלחוטי וכיוצא באלה. אל המלון מגיעים מעת לעת מופעים שונים ונערכים ערבי נושא מיוחדים.

מלון חיפה

חיפה היא אחת מעיר התיירות הגדולים בארץ והיא מושכת אליה אנשים רבים. מלון חיפה יכול להיות מלון גדול ומפואר על הכרמל או מלון בוטיק קטן ואיכותי בלב העיר. מלון חיפה מציע לכם ביקור באחת הערים השוקקות והפעילות בארץ על שלל מקומות הבילוי שבה וחיי הלילה העשירים. ביקור בחיפה מחייב אתכם להגיע לגני הבהאיים הממוקמים על צלע ההר המשקיף לעבר המפרץ והנמל ממש מעל למושבה הגרמנית הותיקה. מוזיאון המדע המוקם בבניין הטכניון הישן מלהיב את הילדים וכך גם גן החיות הלימודי, פארק הגשרים נסיעה ברכבל וכיוצא באלה.

אטרקציות נוספות בחיפה

בחיפה תמצאו פסטיבלים רבים לאורך השנה כמו פסטיבל הסרטים הבין לאומי, פסטיבל ההצגות לילדים בפסח וכדומה. בחיפה חופי ים מרהיבים המתאימים לגלישה, שחייה והשתזפות בשמש הים תיכונית. מלונות בחיפה, כמו בערים גדולות נוספות בארץ יש גם לאנשי עסקים גם לתיירים מחו"ל, וגם לנופש משפחתי. בשנים האחרונות החלו לצוץ גם בחיפה מלונות בוטיק יוקרתיים ונפלאים.

התגובות סגורות