ספט' 02

מלון לאונרדו תל אביב

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מלון לאונרדו תל אביב
דורג על ידי מאיה בתאריך 2.09.12
דירוג המאמר: 4.0

מלון לאונרדו תל אביב, ממוקם באזור ההייטק של המרכז ומיועד לא רק לאנשי העסקים הפוקדים את המקום. אם חשקה נפשכם להיעצר מדוחק השגרה ולו לכמה ימים, מלון לאונרדו תל אביב הינו התשובה לבילוי בלתי נשכח, טיולים בתל אביב ועל הדרך, יכולת לפקוד מקומות בילוי בתל אביב.

על לאונרדו תל אביב ומרכיביו

מלון לאונרדו תל אביב מכיל יותר מ200 חדרים, במסגרת בחירת החדרים תוכלו לבחור ממגוון הסוויטות או מגוון החדרים כדלקמן: סופריור,דלקס, אקסקיוטיב,סטודיו,סוויטת דלקס, סוויטת לאונרדו וכד'. במסגרת מתקני המלון לאונרדו תל אביב, מסעדה משופרת, לובי עשיר במשקאות מכל הסוגים,חניה בשפע, טרקלין מיוחד לעסקים על טהרת המלון ומכבסה. לאוהבי אימוני הכושר, יוצג חדר כושר מרהיב המאובזר בהתאם.

Tel Aviv At Night by Saul Adereth, on Flickr

היתרון ומקומות בילוי בתל אביב

אם תבחרו להתארח במלון לאונרדו תל אביב לרגל עסקכם, שהרי עשיתם את הבחירה הנכונה. לאחר יום עסקים מפרך, מן הסתם, תהיה זו פריבילגיה עבורכם לפקוד את מקומות הבילוי בתל אביב ולהתרווח באחת האטרקציות היותר נחשבות – נמל תל אביב. שם תוכלו למצוא מגוון של נקודות בילוי, בהם תתרווחו באחד מבתי הקפה או נקודות הבילוי בעודכם צופים בנמל והחוף. אם תבחרו לוותר על ההמולה, תמיד תוכלו לפקוד את בריכת המלון ולהצטייד במשקה מרגיע נוכח סופו של יום. בין היתר, מציעה העיר רכיבה על אופניים, באמצעות השכרתן לכמה שעות. בעיות חנייה? לא בהכרח.

לשנות אווירה בתל אביב

המקום הנאות ביותר עבורכם, הוא התרווחות במלון לאונרדו לאחר יום עסקים מפרך ולא תמיד מספק. היכולת הזאת, להניח את הכול בצד ולראות את מלון העסקים לכאורה, כמקום המספק גם ניחוחות רגיעה, הוא הגורם המנצח לסיבה, מדוע תבחרו בסופו של יום את מלון לאונרדו כחניית יום ויותר.

התגובות סגורות