נוב' 29

חופשה אינה מושלמת ללא ספא!

בקטגוריה חופשה בירושלים

שם המאמר: חופשה אינה מושלמת ללא ספא!
דורג על ידי ארץ בתאריך 29.11.12
דירוג המאמר: 4.0

אין כמו להירגע בחדר חמים, עם ריח טוב – לאחר שבוע קשה. ספא הוא הפתרון המושלם עבור מי שמעוניין ברוגע אמיתי. למי שלא מכיר, הספא הוא מועדון בילוי מפנק לכל מי שאוהב מסאז', סאונה, אמבטיה בשמנים ריחניים ובריכה. טיפול מרגיע ומשחרר. בשנים האחרונות הפך מועדון הספא למקום מבוקש לזוגות, לבודדים ולקבוצות. לחוגגים או לבילוי במועדון ללא סיבה מיוחדת. רבים מבין המבקרים בפעם הראשונה חוזרים פעם נוספת. בשנים האחרונות קיבל ענף מועדוני הספא דחיפה ובכל מקום בארץ ניתן למצוא מועדוני ספא. המקורות מספרים כי כבר בעת העתיקה עסקו במסאז'ים בירושלים. בעבר הלא רחוק היה הספא מקום בילוי רק למי שידו משגת לשלם את העלות. לאחרונה הפך מועדון הספא למקום בילוי לכולם ועלות מחירי חבילות הבילוי ירדו כך שניתן למצוא במועדונים מגוון רב של מבקרים. בתקופה בה כולם עסוקים בייצור קריירות ושעות העבודה ארוכות ומתישות זקוקים הגוף והנפש גם לרגעי מנוחה והרפיה. לשינוי, אפילו אם הוא רק לכמה שעות. אחת הדרכים לעשות זאת הוא הספא.

Zen SPA products by Unique Hotels Group, on Flickr

מועדוני ספא בירושלים

מועדוני ספא רבים נפתחו בירושלים ובסביבתה. וזוגות רבים בוחרים לבלות במועדוני הספא השונים בארץ. אלה שבוחרים לבלות במועדון ספא ירושלים יזכו בנוסף לאוויר צלול גם לאווירה רגועה ולנוף. היתרון בירושלים הוא שניתן למצוא סוגים שונים של מועדוני ספא. לחילונים אין כל בעיה מהו אופיו של מועדון הספא. הם יזמינו את מקומותיהם אל עיסוי ירושלים לפי מיקום המועדון חבילות הטיפולים המוצעות בו והעלות. לעומתם התושבים הדתיים והחרדים, שבשנים האחרונות מצאו בספא מקום לבילוי זוגי, בוחרים את מועדון הספא שלהם שבנוסף לכל מה שמוצע עם תוספות המתאימות לסקטור הדתי חילוני. ספא בירושלים נותן פיתרון גם לקהל דתי לאומי וחרדים. כדי לספק לקהל הדתיים והחרדים את ההנאות שניתנות במועדוני ספא לחילונים, הוקמו מספר מועדוני ספא, מועדוני המתמחים בצרכי קהל דתי וחרדי. במועדון בו ניתן לעשות עיסוי בירושלים לציבור החרדי המטפלים יהיו בהתאם לדרישות קהל המבקרים, דהיינו, גברים מטפלים בגברים ונשים בנשים. אפשר להזמין חדרים פרטים על מנת לשמור פרטיות אבל גם על כל הוראות הדת. האוכל המסופק במסעדת המועדון הוא על טהרת הכשר כשר למהדרין וגלט כושר. ניתן להרכיב מנה על פי מידת הכשרות הרצויה. בעת הזמנת הטיפול בספא על המקפידים להזמין את רמת הכשרות המבוקשת.

מועדוני ספא רבים יוצאים עם הצעות לדילים עם הנחות לאירוע מסוים, לטיפול כלשהו כך שהעלות ליום פינוק יכול להיות זול יותר, לפעמים עד גובה של מחצית מעלות רגילה. חבילת דיל כוללת בדרך כלל טיפול אחד מטיפולי המכון וארוחה ושימוש בבריכה ללא הגבלה. בטיול בירושלים,במקומות עתיקים וקדושים, יכול להשתלב גם פינוק בספא בירושלים שיסיים את היום הקשה בפינוק ובהנאה. בנוסף כמעט בכל מועדון ספא ישנה בריכת שחיה בה ניתן לשחות. כמו בכל מועדוני הספא, כך גם בספא בירושלים, ניתן להזמין יום פינוק כמתנה למי שאוהבים. קבוצות ממקומות עבודה שיוצאים במסגרת עבודתם ליום כיף יכולים לבחור את הספא לאחד מהמקומות לקיום יום כזה. זוגות החוגגים ימי נישואין או חברות החוגגות יום הולדת לאחת מהן יקבלו הצעות לבילוי יום מענג בספא ובכל מועדון ניתן למצוא חבילות פינוק, ארוחה, בדרך כלל חלבית, עם מנות ייחודיות למקום. המתפנקים יכולים להזמין פלטות של ממתקים או פירות. חוגגי ימי הולדת, יקבלו עוגה על פי הזמנה מראש בצירוף שתייה חריפה או קלה רבים ממועדוני ספא ירושלים ממוקמים בבתי המלון. מאחר ובתי המלון פועלים גם בשבת מועדון הספא פתוח בשבת ואורחי המלון, שאינם שומרי שבת, יכולים לקבל טיפולים גם בשבת.

התגובות סגורות