פבר' 27

מלונות ירושלים ומלונות ספא

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מלונות ירושלים ומלונות ספא
דורג על ידי דן בתאריך 27.02.13
דירוג המאמר: 4.0

לכל אתר תיירות בעולם הייתרונות שלו. אחד ממוקם בתוך נופי טבע פראיים, השני עומד ליד חוף ים מוזהב ולשלישי יש מסלולי סקי הצמודים אליו. למלונות בירושלים יש יתרון מסוג אחר לחלוטין – ירושלים היא עיר קדושה ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים והיא מושכת אליה תיירים מכל העולם העולים עליה לרגל כדי לחוות מקומות אלה ובדרך גם לזכות לחופשה בארץ הקודש וביתר המקומות הקדושים שארצנו התברכה בהם.

מלונות ירושלים חופשה ונופש בעיר הקודש

ירושלים היא מרכז היהדות והנצרות ואחת הערים הקדושות לאיסלם. מאז ומעולם עלו אליה עולי רגל גם כשעוד לא היה כביש מהיר לעיר ולא הגיעו ארצה בטיסות. ירושלים תמיד התפרנסה בחלקה מתיירות וענף זה הוא אולי העתיק ביותר ששרד בעיר את תהפוכות העיתים. 3000 שנה של היסטוריה ניתן לחוות בירושלים וניתן לבקר בכל אותם מקומות הנחשבים למקודשים בעיני המאמינים השונים – הר הבית והכותל ליהודים, מסגד אל אקצה למוסלמים ודרך הייסורים של ישו שבעיר העתיקה לנוצרים. כמובן שיש עוד עשרות מקומות מקודשים לאלה ולאלה וכולם מושכים מטיילים מכל העולם. מלונות ירושלים ערוכים לקלוט תיירים אלה ואחרים המגיעים לחופשה או לנופש בעיר המיוחדת הזו.

מלונות ירושלים – במרכז העניינים

למרות שירושלים היא עיר גדולה מבחינת השטח ומספר התושבים שלה רוב אתרי התיירות מתרכזים באיזור קטן ומצומצם סביב העיר העתיקה שבמרכז העיר. רוב מלונות ירושלים ממוקמים באיזור זה ומהם ניתן להגיע ברגל כמעט לכל המקומות כמו העיר העתיקה, מגדל דוד, הכנסת, מוזיאון ישראל, גן החיות התנ"כי, כנסיות רבות, הר הזיתים והר הצופים שבמזרח העיר וכיוצא באלה. גם מרכז העיר מבחינת בילויים, חנויות ואוכל ממוקם בסמוך למלונות כך שהתיירים יכולים לחוות את כל מה שצריך ברגל.

בירושלים קיימים כמה מרכזי מלונות. בכניסה לעיר וגבעת רם יש קומפלקס של מלונות רבים בדרגות אירוח שונות והם משרתים בין היתר אנשים המגיעים לקריית הממשלה ולכנסת וכן חרדים רבים המגיעים לאירועים המתרחשים בשכונות סמוכות למלונות אלה. מלונות ירושלים הממוקמים במרכז העיר הם רוב המלונות והם אלה שקרובים לרוב אתרי התיירות המבוקשים. מלונות אלה קרובים גם לעיר העתיקה וגם למרכז העיר החדשה, למושבה הגרמנית על בתיה היפים, שכונת רחביה וטלביה, כל אלה הופכים את המלונות בחלק זה של העיר למאד מבוקשים.

מלונות ירושלים – מרכז העיר

מלונות הממוקמים במרכז העיר הם המבוקשים ביותר ובינהם ניתן למנות את הידוע מכולם – מלון המלך דוד המארח נשיאים ומלכים המגיעים לעיר, לצידו ניתן למנות מלונות כמו מצודת דוד, מלון ענבל, מלון המלכים וכיוצא באלה.
למעוניינים לגור ממש במרכז העיר העתיקה מחכים כמה וכמה מלונות בוטיק נפלאים שממוקמים בסמטאות נחבאות עם חצרות פנימיות כמו אי של שפיות בים האבנים והאנשים שבחוץ.

מלונות ספא

גם בירושלים ובמיוחד במקומות כמו ים המלח וטבריה תוכלו למצוא מלונות ספא. מלונות ספא הם כינוי למלונות המתמחים בשירותי בריאות מיוחדים, בטיפולים, אמבטיות בוץ ומגנזיום, מתקני ספא מקצועיים וטיפולי בריאות מיוחדים כמו מסאג'ים שונים וטיפולי גוף אחרים.
מלונות ספא בים המלח מציעים לכם חופי פרטיים לרחצה בים המלוח המיוחד הזה וכן בריכות עם מים מלוחים בתוך המלונות ועשרות סוגים של טיפולים בריאותיים. אנשים מכל העולם מגיעים לים המלח שנחשב לאתר בריאות עולמי בזכות המים והמינראלים המיוחדים שיש במימי אגם זה. גם מלונות בטבריה מציעים לתיירים אטרקציות ספא רציניות וזאת בזכות היות טבריה מוקד לעלייה למעיינות החמים הנובעים בה – חמי טבריה.

התגובות סגורות