אוג 01

זה הזמן לנופש מרגיע

בקטגוריה חופשה זוגית

שם המאמר: זה הזמן לנופש מרגיע
דורג על ידי חלי בתאריך 1.08.13
דירוג המאמר: 4.5

הקיץ החם מכניס את כולם ללחץ. לאחר שעבדתם כל השנה, הגיע הזמן דווקא בלחץ הזה לקחת פסק זמן קצר – אולי לעיסוי וספא. אם אתם מחכים לרגע הנכון בשביל לאפס את המנועים ולשחרר קצת לחץ, חופשת ספא מפנקת ומרעננת דווקא עכשיו בקיץ היא בדיוק מה שאתם צריכים. בארץ במיוחד העבודה קשה, כי תנאי העבודה והשעות הן לא תמיד מסודרות או נורמליות. מעובד בשוק ועד המנהל הבכיר ביותר, כולם עובדים מאד קשה. ולכן, טיפול ספא הוא הדרך הטובה ביותר לשחרר את העצבים.

ספא תא

ספא הוא דבר מצוין בעבור הרבה בעיות. ראשית הוא מצוין להקלת מתח, שמצוי ונשאר בשרירים. שנית, הוא טוב לפתרון בעיות רבות שאינן רק נפשיות, כמו בעיות גב, כאבים בגוף וכאבי ראש. היום יש סוגים רבים של עיסויים, חלקם גם חלק מהטיפול האלטרנטיבי בקופת החולים ואפשר לעשות זאת גם במסגרת פרטית וגם במסגרת רפואית. בהנחה ואתם רוצים לשלב את הספא במסגרת של חופשה קצרה, של יום אחד או כמה ימים, מומלץ לחפש מכון ספא שמקושר לבית מלון.

 

ספא בבית מלון – הדרך הטובה ביותר לשלב בין עיסוי לחופשה

 

היום מלונות רבים בכל הארץ מנקדים את המפה עם מכוני ספא הקשורים אליהם. הם מציעים דילים איכותיים המשלבים ספא עם חופשת בריאות – מכון כושר, אוכל טוב, פינוקים, בריכה ועוד. אפשר למצוא דיל טוב למשל של ספא בתא, במלון טוב שקרוב לים – וביחד עם החופשה הקצרה של העיסויים, אפשר ללכת לים, למסעדה טובה או להצגה. ככה משלבים בילוי בעיר ללא הפסקה ביחד עם רוגע אמיתי. כמובן שבארץ אפשר למצוא ספא בבתי מלון בכל מקום, מירושלים – שהנוף העוצר נשימה שלה מסייע בהחלט להירגע ביחד עם הספא, דרך ים המלח המובן מאליו המשלב טיפולי ספא ביחד עם טיפולי בריאות, רוגע ובוץ מינראלי, ועד הצפון. ספא זוגי ירושלים יכול להיות דבר מקסים, למשל, בשילוב טיול בעיר העתיקה או חומות עיר דוד.

 

ספא בבית מלון בוטיק – למי שרוצה רמה אחת מעל

 

עוד אפשרות מעולה שיש לכם היא שילוב החופשה של הספא ביחד עם לינה במלון בוטיק. זוהי אמנם החופשה המרגיעה ביותר, במיוחד בקיץ אחרי שנה של עבודה קשה, אבל גם הכי פחות זולה ויש לקחת זאת בחשבון. מצד שני, אתם מקבלים את הפינוק הטוב והמרגיע ביותר עבור הדיל שאתם רוכשים. מלונות בוטיק מצויים בכל הארץ, אבל הם מעטים – וזאת בשל איכותם הגבוהה. הספא שלהם ברמה גבוהה מאד, וביחד עם העיסויים מקבלים גם חדר ברמה גבוהה מאד, ובדרך כלל במיקום מושלם ביחס לעיר בה הם נמצאים. בתל אביב למשל, מלונות הבוטיק לא רק מציעים חדרים מדהימים עם מצעים מכותנה מצרית, אלא גם קרבה לכל מוקדי התרבות. בצפון, אתם תשקיפו על ההרים המוריקים. אם אתם רוצים חופשה מנותקת של ממש, אבל כזו שיש בה גם תשומת לב לפרטים הקטנים – ויש לכם את התקציב לשלם על כך, חופשה במלונות בוטיק יכולה להיות הדבר המרגיע ביותר בקיץ המלחיץ הזה.

 

כאמור, אין חובה לשלב בין עיסוי לבין חופשה במלון. מי שאין לו זמן או כסף, ורוצה פשוט הפסקה מהחיים המלחיצים – יכול לעשות ספא זוגי ירושלים חד יומי, לבלות בעיסוי טוב עם שמפנייה, תותים וקצת בריכה ולחזור הביתה רענן לעיסוקיו. אתם אלו שבוחרים, על פי התקציב והרצון שלכם – אתם רוצים לעשות זאת חד יומי או לשלב זאת במסגרת חופשה. העיקר שתרגעו קצת…

 

התגובות סגורות