אפר' 07

חופשה באילת גולדן טוליפ או בישרוטל?

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: חופשה באילת גולדן טוליפ או בישרוטל?
דורג על ידי מנשה בתאריך 7.04.13
דירוג המאמר: 5.0

כמו רבים אחרים, גם אתם קיבלתם החלטה שאת החופשה הקרובה שלכם אתם תערכו באילת. זו כמובן אחת האפשרויות הנפוצות, ועם זו, עדיין הפופולריות ביותר שיש. אנשים רבים שכבר יצאו לחופשה באילת – שבים לחופשה נוספת באילת לאחר מספר חודשים. למעשה, אילת היא ככל הנראה האתר התיירותי הפופולרי ביותר בישראל, הן עבור תושבי ישראל והן בכל מה שנוגע לתיירים מחוץ. כמובן שבהתאם לכך, רשתות בתי המלון הגדולות, מציעות מספר בתי מלון שונים בעיר אילת. כשאתם יוצאים לחופשה הקרובה שלכם, סביר להניח שאתם מתבלטים בין מספר בתי מלון ובין מספר רשתות. אנו נסקור עבורכם שתי אפשרויות מרכזיות. הראשונה היא של מלונות ישרוטל, אשר יש רבים מהם בעיר אילת. האפשרות השניה היא לצאת למלונות של אילת גולדן טוליפ, אשר שייכים לרשת מלונות פתאל.

מה רשת ישרוטל מציעה?

מבין מגוון המלונות שיש באילת, אין ספק שרשת ישרוטל מציעה את המספר הגבוה ביותר של מלונות. יש כתשע מלונות ישרוטל שונים בתוך אילת! המלונות הם ישרוטל הנסיכה, ישרוטל המלך שלמה, רויאל ביץ', ישרוטל אגמים, ישרוטל ים סוף, ישרוטל לגונה הכל כלול, ישרוטל ריביירה קלאב, ישרוטל רויאל גארדן וישרוטל ספורט קלאב.

כבר מהשמות של המלונות הללו, אתם יכולים ללמוד כי קיימים ביניהם הבדלים שונים. הרעיון הוא שרשת ישרוטל הקימה מלון עבור ציבור שונה של נופשים. כך, לא משנה באיזה הרכב אתם נוסעים לאילת, ולא משנה על איזו חופשה אתם חולמים – המלונות של ישרוטל יתנו לכם מענה מלא.

כך לדוגמה, מלון רויאל ביץ' של ישרוטל מתהדר בעיקר היותו המלון היוקרתי ביותר מבין כל המלונות השונים. המלון אף אירח בעבר שגרירי מדינות ושאר אורחים מדרג גבוה למדי, אשר הגיעו להתארח באילת. ההקפדה ברויאל ביץ' היא על עיצוב יוקרתי וסוויטות מפוארות במיוחד. באופן עקרוני, האירוח ברויאל ביץ' מותאם יותר לזוגות או לקבוצות של מבוגרים, אך עם זאת לאור העובדה שישראלים רבים יוצאים לנופש משפחתי, ישנן גם סוויטות משפחתיות במלון.

מול זה, אפשר לציין מלון אחר של רשת ישרוטל בעיר – מלון הספורט קלאב. אמנם המילה שקופצת כאן היא ספורט, אך יש לזכור שבסופו של דבר מדובר על קלאב. בשנים האחרונות, עלתה מאד קרנו של ישרוטל ספורט קלאב, לאור העובדה שהקלאבים בתורכיה הפכו חסומים יחסית עבור התייר הישראלי. ישרוטל ספורט קלאב מציע פעילויות ספורט למבוגרים וילדים אחד. במלון יש מועדון ילדים שוקק שיעסיק את הילדים שלכם לאורך כל היום. מדובר על קלאב הכל כלול, כך שכל הפעילויות וכל הארוחות כלולות במחיר.

אל מול המלונות של ישרוטל, חשוב מאד לזכור גם שקיימת האפשרות של מלונות אילת גולדן טוליפ, מה בעצם המלונות הללו יכולים להעניק לכם?

שני מלונות שונים וייחודיים

המלונות של אילת גודלן טוליפ הם שניים במספר. חשוב לציין כי למרות שמדובר על שני בתי מלון למול התשעה של מלונות ישרוטל, הרי שבפועל מדובר על בתי מלון פופולריים מאד, שגם הם נותנים מענה מלא. המלון הראשון נקראו לאונרדו פריוילג'. בעבר הוא נקרא גולדן טוליפ פריוילג', ועם השינוי בתדמית שפתאל ערכו, הוא גם שינה את שמו. מלון זה נחשב למלון יוקרתי מאד, שקט, עם תפריט שף גורמה בריא במיוחד. מלון זה משווק את עצמו כמי שמותאם בעיקר לנופש של אנשים מבוגרים, באווירה שקטה ונעימה מאד.

מולו יש את מלון לאונרדו רויאל ריזורט, אשר נקרא בעבר רויאל טוליפ. מלון זה נחשב כמלון משפחות לכל דבר ועניין, עם פעילויות מלאות לילדים ולמבוגרים כאחד. במרכז המלון עומדת הבריכה הגדולה, אשר בתוכה יש הפעלות לכל המשפחה לאורך היום. המלון כולל גם מועדון ביתי למבוגרים ומועדון לילדים, כך שאתם תוכלו ליהנות ממגוון עצום של אטרקציות והפעלות.

התגובות סגורות