פבר' 27

מלונות ישרוטל והולידי אין מעודדים את התיירות בישראל

בקטגוריה מלונות

ישראל היא מעצמת תיירות בינלאומית. מלבד המבנה הגיאוגרפי הייחודי של ישראל, מזג האוויר הנוח, האתרים הדתיים ומשאבי הטבע, בתי המלון במדינה מצליחים להעמיד סטנדרטים גבוהים במיוחד של איכות. יש סיבות רבות להצלחה של ישראל בתחום התיירות. ראשית, מדובר על מדינה מאוד מוכרת בעלת היסטוריה עשירה. תיירים מאירופה או מארצות הברית המעוניינים לבקר ביעד אקזוטי יכולים להגיע לישראל לתקופות קצרות או ארוכות, ליהנות ממזג אוויר ים תיכוני ולשלם מחירים נמוכים במיוחד. שנית, מדינת ישראל משקיעה משאבים רבים בעידוד התיירות. בין אם מדובר על תיירות פנים בתוך ישראל או על ייבוא של תיירות חוץ, התוצאה היא בתי מלון מפוארים ויוקרתיים בכל רחבי הארץ.

מלונות הולידי אין וישרוטל ברחבי הארץ

מלונות הולידי אין ורשת מלונות ישרוטל הם דוגמא מצוינת להצלחה התיירותית של ישראל. מלונות הולידי אין באשקלון או מלונות קראון פלאזה בתל אביב, אילת, ים המלח, ירושלים, אשדוד וחיפה מיועדים לצעירים, זוגות נשואים ומשפחות. מנגד, רשת מלונות ישרוטל מצליחה לשמור על הייחודיות שלה ולהתמקם בכל עיר בסמוך אל מוקדי הפעילות והאטרקציות. לישרוטל יש תשעה מלונות שונים באילת ולכל אחד מהם אופי אחר. מלון רויאל ביץ' נמצא בצד הצפוני של הטיילת, יש בו מסעדות כשרות וחנויות יוקרתיות. מלון ישרוטל המלך שלמה הוא אחד מבתי הארחה הותיקים ביותר בארץ, עם אורחים מפורסמים מכל העולם. מלון ישרוטל הנסיכה מציע חוויה מדברית יוצאת דופן וגישה אל חוף ים פרטי, בעוד מלון ישרוטל אגמים מתאפיין בעיצוב חדשני. לישרוטל ים סוף אפשר להגיע עם המשפחה ולנצל דילים וחבילות נופש, בעוד במלון ישרוטל ספורט קלאב יכולים האורחים ליהנות ממתקני ספורט בלעדיים. בנוסף, אי אפשר לדבר על חופשה באילת מבלי להזכיר את מלון לגונה הכל כלול.

שירות מושלם ומיקום נוח

על מנת להבין את ההצלחה של מלונות הולידי אין ורשת מלונות ישראל יש להבחין בין תיירות פנים לתיירות חוץ. ישראלים המגיעים לבית מלון רוצים להרגיש שמשקיעים בהם. זה מתחיל מארוחת הבוקר, ממשיך עם סידור החדרים ומסתיים רק בשעת העזיבה. לעומתם, תיירים מחו"ל מוכנים להתפשר על השירות בתוך המלון למען מיקום אטרקטיבי. עבור התיירים הללו, אמצעי התחבורה בתוך ישראל וההתמצאות בערים הם הפקטורים המרכזיים בתכנון החופשה. מבחינת בתי המלון הגדולים, יש צורך במענה על כל הדרישות ללא יוצא מן הכלל: המלון צריך מצד אחד להיות יוקרתי ומפנק, אך מצד שני עליו להציע לאורחים את המיקום שהם מחפשים.

עונים על הדרישות

מלונות הולידי אין ורשת מלונות ישרוטל ללא ספק מצליחים לעמוד בדרישות אותן מציבים התיירים. אפשר לראות זאת בעיצוב המודרני והחדשני של המלונות, במחירים הנוחים ובצוות המיומן שמספק שירות לאורחים בכל הגילאים. בתי המלון של הולידי אין וישרוטל מהווים דוגמא ומופת לאנשי תיירות מכל רחבי העולם. כנסים המתקיימים בישראל מדגישים את הנוכחות של המלונות הללו במפת התיירות העולמית.

ממשיכים להוביל

המטרה של בתי המלון היא להמשיך ולהוביל את תחום התיירות. כדי לעשות זאת יש צורך בהקפדה על הקריטריונים ולכן בתי המלון מקיימים פיקוח על איכות השירות. כל הערה של אורח נרשמת בספר המלון ועוברת לטיפול מיידי. התוצאה של מנטאליות מן הסוג הזה היא גרף שיפור מיידי ויעיל. תיירים המזמינים חופשה בבתי המלון של הולידי אין או ישרוטל יכולים להיות רגועים. כאשר משלבים את היתרונות של המלונות הללו עם המאפיינים של ישראל מקבלים חווית תיירות אופטימאלית.

התגובות סגורות