מאי 21

תרמוס הוא אלמנט חשוב בכל יציאה לשטח

בקטגוריה ציוד קמפינג לטיול

שם המאמר: תרמוס הוא אלמנט חשוב בכל יציאה לשטח
דורג על ידי שחר בתאריך 21.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אתם יכולים לדמיין את הטיול שלכם ללא כוס קפה שחור טוב עם הל? כל טיול דורש מנוחה קלה תחת עץ רענן, עם כוס קפה טוב. אי אפשר לצאת לשטח, אפוא, בלי תרמוס ובו קצת קפה טוב. מעבר לפוזה, אחת הסיבות היא העובדה שאי אפשר לקנות קפה בטיול – כי אתם בשטח, רחוקים מכל בית קפה או פיצוציה. הפתרון – תרמוס עם קפה לקחת!

ואם לא רוצים תרמוס?

הדרך היחידה שלך להימנע מהצורך לקחת תרמוס לטיול היא יציאה לשטח ביום חמים ונעים. אם אתם במקום מבודד, פתוח וכמובן ציבורי – אתם יכולים להבעיר לכם מדורה קטנה או להביא אתכם גזייה ולבשל קפה על האש. זו דרך טובה לשתות קפה טרי שעושים על המקום. אבל, אם הטיול שלכם הוא לא באמצע הקיץ, אלא בזמן עם רוחות או קצת קרירות בלילה, עשו לעצמכם טובה וכדי לשתות קפה טוב אחרי יום שלם של הליכה בשטח, הביאו אתכם תרמוס.

סוגי תרמוסים

חשוב להתאים את הכלי שאתם מביאים לכמות האנשים ואורך הטיול. ישנם סוגים רבים של תרמוסים שעונים על צרכים שונים: כמות אנשים גדולה / קטנה, טיול חד יומי / לשבוע שלם וכולי. אפשר לקנות תרמוסים עם כוסות או רק עם פקק-כוס, ואפשר עם ידית, בלי ידית ועוד. לטיול משפחתי של מס' רב של אנשים, הביאו תרמוסים מנירוסטה שמחזיקים מעמד ויכולים להתמודד עם משחקי ילדים ותנאי שטח קשים. כמובן, שלא פחות חשוב הוא מחזור ושמירה על הניקיון בטיול (אל תהיה הישראלים המלכלכים!!!), ולכן חשוב להביא גם שקיות אריזה מניילון כדי לאסוף את הזבל ולהשליכו במקומות המותרים.

לסיכום, אל תוותרו על הקונבנציה של להביא קפה לטיול – רק הקפידו להתאים את הכלים שאתם מביאים לסוג הטיול וכמות המשתתפים. תהנו!

 

התגובות סגורות