נוב 19

מלונות בטבריה או מלון בוטיק בגליל ובגולן

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ

שם המאמר: מלונות בטבריה או מלון בוטיק בגליל ובגולן
דורג על ידי עידית בתאריך 19.11.13
דירוג המאמר: 4.0

אחד הדברים שהכי מדליקים אותנו בתור אזרחי מדינת ישראל היא חופשה בחו"ל. אנחנו כבר חושבים איך אנו מוציאים מהארון את הבגדים הארוכים, הבגדים אותם כמעט ולא הוצאנו ולו פעם אחת במהלך החורף המקומי, לוקחים את המזוודה, עושים צ'ק אין על המטוס וממריאים אל היעד האטרקטיבי שממתין לנו.

Israel_9-08_190 by pldrtbrennan, on Flickr

חופשה בישראל עם מלונות בטבריה

אבל מחשבות לחוד ומציאות לחוד. בפועל, רבים מהישראלים אינם יכולים לממן חופשה בחו"ל, בטח אם מדובר בחופשה משפחתית, בה אתם נאלצים לשלם על יותר מאדם אחד או שניים. במצבים כאלה יש רק אלטרנטיבה אחת, אך למרות שיש הרואים בה ברירת מחדל, ניתן בקלות להחליט שהיא עוד עשויה להיות ההחלטה הטובה יותר. חופשה בישראל יכולה לכלול הכל, החל ממלונות ברמה גבוהה, דרך מקומות תיירותיים מרתקים וכלה באטרקציות לאורך כל הדרך. אחת הערים התיירותיות הבולטות בישראל זוהי טבריה, עיר שמעניקה אפשרויות רבות למלונות ואטרקציות כאחד. מלונות בטבריה הם מלונות שמעניקים את אפשרות הבחירה בין מלון טוב לבין מלון איכותי עד מאוד, הכל תלוי כמובן במידת ההשקעה הכספית ובמידת איכות הדיל אותו מצאתם. בטבריה לצד מלונות של שלושה או ארבעה כוכבים ניתן למצוא גם מלונות חמישה כוכבים ברמה מאוד גבוהה, מלונות אשר מציעים מלבד חדרים ברמה גבוהה גם ארוחת בוקר מפנקת, בריכות צוננות ואפילו מתקני ספורט.

מלון בוטיק בצפון

האטרקציות של טבריה גם הן איכותיות, כשהדגש העיקרי הוא כמובן על חופי הכנרת. מלבד טבילה בכנרת או השתעשעות עם ספורט ימי, בטבריה גם תוכלו להגיע לחוף גולן, חוף גיא או חוף צמח, שם תוכלו ליהנות מפארקי מים שונים, כל אחד עם מגלשות שונות ועם מידת אטרקטיביות שונה. עם זאת, למי שאוהב את הצפון אך טבריה לא נמצאת בראש מעייניו, ישנם יעדים נוספים בצפון הארץ, יעדים דוגמת הגליל והגולן, מקומות בהם תוכלו למצוא מלון איכותי לא פחות ממלון חמישה כוכבים בטבריה, מלון בוטיק. מלונות מסוג בוטיק שמים את הדגש קודם כל ולפני הכל על השירות, כך שדבר אחד בטוח והוא שבסוף השהייה במלון תצאו מרוצים.

 

התגובות סגורות