פבר' 27

מלונות בירושלים ובתל אביב

בקטגוריה מלונות

ירושלים היא עיר ש מושכת אליה תיירים מכל העולם בזכות המקומות הקדושים לכל הדתות המערביות – היהדות, הנצרות והאיסלם. כל מאמין רוצה לראות את עצמו לפחות פעם אחת מבקר בארץ הקודש וירושלים הוא המרכז של ארץ קודש זו. ירושלים מציעה לנופשיה ותייריה המון אטרקציות מולא כולם קשורות לאתריה הדתיים, אלא גם לחיי לילה סוערים עם מסעדות ופאבים ואירועים תרבותיים חשובים. פסטיבל הסרטים בירושלים שקיבל מעמד חשוב בשנים האחרונות וכן מוזיאון ישראל שמכיל גם את היכל הספר.

מלונות בירושלים באיזורים שונים

בירושלים יש שלושה איזורים עיקריים של ריכוזי מלונות בחלקה המערבי של העיר וכן כמה מלונות בחלקה המזרחי ובתוך העיר העתיקה. המרכז החשוב ביותר של מלונות בירושלים נמצא במרכז העיר והוא קרוב לכל האטרקציות של העיר.

בראש מלונות אלה ניתן למנות את מלון המלך דוד המפורסם עם המבנה הקולוניאלי שבנו הבריטים. חדרי המלון צופים לעבר העיר העתיקה והוא נחשב למלון המפואר ביותר בעיר. נשיאים ומלכים מתארחים בו בדרך קבע. בין המלונות הנוספים שבמרכז העיר ניתן למנות את מלון המלכים, מלון ענבל, מלון הר ציון וכדומה.

עוד מלונות בירושלים

איזור המלונות השני בירושלים הוא בכניסה לעיר. מלונות אלה משמשים אנשי עסקים וכאלה המגיעים לקריית הממשלה ולכנסת ובמקום כמה מלונות מפוארים המיועדים למגזר החרדי המגיעים לאירועים בשכונות הסמוכות. רוב מלונות אלה נמצאים בגבעת רם שבכניסה לעיר. איזור המלונות החדש שהתפתח בשנים האחרונות הוא האיזור הנמצא צפונית לעיר העתיקה ושם יש כמה מהמלונות החדשים והמפוארים של ירושלים.
גם במזרח ירושלים ישנן מספר מלונות ממוכרים ובראשם מלון אמריקן קולוני הצופה אל העיר העתיקה מהר הזיתים. בעיר העתיקה עצמה ניתן למצוא מספר מלונות בוטיק נהדרים המיועדים לאלה המחפשים שלווה בעיר העתיקה.

מלונות בירושלים – אטרקציות בלי סוף

כאשר אתם מגיעים לנפוש במלונות בירושלים אתם מקבלים מן העיר הרבה מעבר למקומות הקדושים. ביקור במוזיאון ישראל והיכל הספר יכול להיות נפלא וכך גם בגן החיות התנ"כי. הליכה במרכז העיר וביקור בשוק מחנה יהודה עם סיור בשכונות החרדיות של ירושלים מעניק לנופש בעיר תחושה מאד מיוחדת. משכנות שאננים, מוזיאון רוקפלר, המושבה הגרמנית, שכונת מונטיפיורי, הסינימטק, כל אלה עושים את ירושלים לעיר מיוחדת במינה.

מלון בתל אביב

תל אביב, בניגוד לירושלים, איננה מוקד משיכה דתי או היסטורי, אלא להיפך. תל אביב היא עיר מודרנית ותוססת שחיי התרבות והלילה שלה יכולים להתחרות עם כל עיר מודרנית אחרת ובנוסף יש לה חוף ים מדהים עם שוברי גלים ומצילים מקומיים. מלון בתל אביב שה אומר כמה אפשרויות: מלון חוף לאורך הים, מלון לא נשי עסקים במוקדי העסקים של הבורסה ורמת החייל ומלונות בוטיק במרכז העיר.

מלון בתל אביב – מלונות בוטיק

ביום שתל אביב הבינה שהיא לא ממש אטרקציה חופית או ימית וכי רוב הפעילות שבה מתרחשת דווקא בתוך העיר פנימה, ואחרי שהוכרזה העיר במרכז מורשת עולמי החלו לבנות בעיר מלונות בוטיק קטנים ונהדרים שמשרתים את אלה המעוניינים לגלות את העיר ומוסדות התרבות שלה מתוך העיר ולא מכיוון הים.
כיום ניתן למצוא מלונות בוטיק במרכז העיר באזור שד' רוטשילד והסביבה, בנווה צדק, ביפו ובמקומות נוספים. מלונות בוטיק אלו בנויים בסגנונות שונים, אבל מה שמייחד אותם הוא רמת האירוח, גודל הסוויטות והמיקום המעולה שלהם במרכז העיר ליד כל המקומות הנחשבים והחשובים. מלון בתל אביב יכול להיות מענה לצרכים זוגיים או משפחתיים או לא נשי עסקים הממהרים להגיע ולצאת מן העיר.

התגובות סגורות