מאי 09

מלונות באילת

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: מלונות באילת
דורג על ידי שיר בתאריך 9.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אילת היא בירת התיירות של ישראל. יש בה אטרקציות ימיות, מסעדות, חופים ומסיבות, והרבה מאד מה לעשות עבור כל המשפחה. אילת גם משופעת בבתי מלון איכותיים, שמאפשרים לכל תייר – ישראלי ומבקר מן החוץ – להינות מסוג התיירות החביב עליו.
בשל האטרקטיביות של רוב המלונות לאורך השנה, מומלץ לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין מקומות מראש, במיוחד בחגים. מי שלא עושה זאת מסתכן ב-2 דברים: שלא יהיה מקום או שאם כן יהיה מקום, זה יעלה פי 2 או 3 מהרגיל.

Eilat by ChrisYunker, on Flickr

מה לעשות באילת?

ראשית המלונות האיכותיים מציעים הרבה מאד אטרקציות. למשל, חוף פרטי, פינוק על בסיס קונספט (למשל, מלון בסגנון תנכ"י), ספא, חדרי כושר ועוד. מלונות איכותיים אפשר למצוא למשל מרשת ישרוטל אילת המציעה מלונות ברמת 5 כוכבים, עם כל הפינוקים הטובים ביותר בארץ. בילויים שנחשבים טובים באילת מחוץ לבתי המלון הם: עיר המלכים, חוף הדולפינים, פארק תמנע, טיולי שטח (טרקטורונים, גמלים ואפילו בסיני אם המצב הפוליטי מאפשר) ועוד.

 

מתי להגיע לביקור באילת?

 

אם אתם נוסעים לבית מלון כמו מלונות הולידי אין באילת, לא כל כך משנה מתי מגיעים, בעיקר חשוב לקבוע מראש את התאריך. כלומר, ככל שתקדימו תקבלו דיל טוב יותר. מומלץ להגיע בין התאריכים העמוסים; כלומר, קצת אחרי החגים או קצת לפניהם, קצת לפני הקיץ או קצת אחריו. בחגים עצמם, יקר מאד ועמוס. בעיקרון נעים יותר בקיץ באילת מאשר בחורף, אולם מי שרגיש לחום צריך לדעת שעומס החום באילת בקיץ הוא כבד מאד (אם כי לא לח, כמו בתל אביב, לדוגמה). מי שסובל מחום בוודאי ירצה לטוס לאילת (אפשר להגיע ממס' שדות תעופה בארץ, ובמס' חברות תעופה) מאשר לנסוע באוטו / תחבורה ציבורית במשך כחמש או שש שעות.

 

התגובות סגורות