פבר' 27

מלונות רימונים מביאים את אירופה לישראל

בקטגוריה מלונות

חופשה משפחתית היא הזדמנות מצוינת לבלות זמן איכות עם הילדים. יחד עם זאת, לעיתים יש צורך לקבל החלטה לגבי אופי החופשה וסוג היעד. ישנן משפחות המעדיפות לטוס ליעדים קרובים בחו"ל ולבקר באירופה, לעומת אחרות המעדיפות חופשה ישראלית. בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש עבור חופשות משפחתיות ולכן חשוב להכיר את השיקולים המרכזיים.

שיקולים בתכנון חופשה בחו"ל

לגבי חופשה באירופה, השיקול העיקרי נובע בדרך כלל מתוך התקציב. אם לוקחים בחשבון את עלות הטיסה, את ההפרשים בערך המטבע, את ההוצאות הנלוות ואת עלות הכניסה לאתרים, מגלים כי לפעמים חופשה בישראל היא אופציה משתלמת יותר. מנגד, ניתן לברר לגבי דילים, חבילות ומבצעים. במסגרת דילים לרומא ישנה אפשרות לרכוש חבילת נופש שלמה הכוללת טיסות, העברות, לינה בבית מלון ולפעמים גם השכרת רכב. לצד דילים לרומא אפשר למצוא חבילות מן הסוג הזה גם ליעדים נוספים. הדילים חוסכים המון משאבים, זמן וכסף ולכן הם זוכים להצלחה רבה.

מלונות רימונים בכל רחבי הארץ

האלטרנטיבה לרכישת דילים לרומא או חבילות נופש באירופה היא חופשה באחד המלונות המפוארים בישראל. רשת מלונות רימונים מציעה מחירים אטרקטיבייים ללינה בערים רבות בארץ. לדוגמא, ניתן למצוא את מלונות רימונים באילת, בים המלח, בירושלים, ברמת גן, בנצרת, בצפת, בטבריה ובנווה אטי"ב ליד החרמון. רשת רימונים מתגאה בבתי מלון מעוצבים הפרוסים לכל אורכה ורוחבה של המדינה.

אופי החופשה וסוג המלון

אופי החופשה נקבע במידה רבה על פי המלון בו מתארחים. בעוד דילים לרומא יציעו אווירה אירופאית קלאסית, ברשת מלונות רימונים מתמקדים המארחים בהענקת תחושה מוקפדת של שלווה ישראלית טיפוסית. ברשת רימונים שומרים על סטנדרטים גבוהים במיוחד של יוקרה, חדשנות ואיכות. גם בדילים לרומא ישנם מאפיינים מן הסוג הזה, בהתאמה ספציפית לצרכי הלקוח. ניתן להזמין את הדילים לרומא או את החופשה במלונות רימונים עבור בני זוג, צעירים או משפחות. אפשר אפילו למצוא מאפיינים דומים בין מלונות רימונים לבין המלונות ברומא, כגון שירות ברמה גבוהה, תפריט קולינארי עשיר ואינספור אפשרויות פעילות. בנוסף, אפשר לבחור דילים לרומא על בסיס האיזורים השונים של העיר וכך להרוויח חוויה יוצאת דופן. את אותו הדבר ניתן לעשות באחד מבין שני המלונות של רימונים בטבריה, בשני המלונות באילת או במלון המפואר הנמצא בים המלח. אין ספק כי מלונות בסדר גודל של רימונים מצליחים להביא את רמת האירוח האירופאית עד ישראל. בין אם בוחרים להתארח במלון הצפוני וליהנות מהקרבה אל החרמון, או להגיע אל המלון באילת ולבקר בים האדום, צוות השירות של רימונים יעשה הכל על מנת להבטיח לכם חופשה בלתי נשכחת.

מידע שימושי על דילים לרומא וחופשה בישראל

ההחלטה בין דילים לרומא או חופשה ברשת מלונות רימונים יכולה להתקבל על בסיס שיקולים פרקטיים. מבחינת מידע שימושי, כדאי לדעת כי רומא היא עיר הבירה של איטליה, השטח שלה הוא 1,281 קמ"ר ויש בה אטרקציות היסטוריות כמו הקוליסיאום, הפנתאון, שער הניצחון של טיטוס, ארמונות ועוד. רומא מקושרת לרשת הרכבות האיטלקית עם מספר תחנות וקל להגיע ממנה אל ערים אחרות באיטליה. שדה התעופה של רומא קרוי על שם האמן ליאונרדו דה וינצ'י ולמרות המרחק של השדה מהעיר ישנו כביש וקו רכבות המבטיח התמצאות זריזה. בכל הקשור אל חופשה בישראל, אילת וים המלח ישמחו לארח אתכם כל השנה בעוד לגבי מלונות רימונים בצפון כדאי לבצע את הבירור בחורף וליהנות מהשלג של החרמון.

התגובות סגורות