פבר' 11

שילוב של טיסות לאילת עם בתי מלון לאילת

בקטגוריה חופשה באילת

גם לאילת ניתן להזמין חבילות נופש פנימיות של הנופש הישראלי. אילת היא עיר נופש הפועלת כל השנה ולמרות שיש בה כמה ימי גשם בכל חורף מזג האוויר שם מצויין גם בעונה זו כאשר ביתר חלקי הארץ קר וגשום ובאירופה מקפיא ומושלג. חבילות כוללות טיסות לאילת יחד עם בתי מלון באילת וניתן להגיע למחירים ממש נוחים כשלא מדובר באמצע עונת הקיץ או החגים.

טיסות לאילת ממרכז הארץ

טיסות לאילת מחליפות את הנהיגה הארוכה ממרכז הארץ ומביאות אתכם לעיר תוך חמישים דקות או פחות. שלוש חברות התעופה המקומיות המגיעות לאילת הן ארקיע, ישראייר ואל על. החברות יוצאות משדה דב שבתל אביב, בן גוריון ולעיתים יוצאות טיסות גם משדה התעופה של חיפה לאילת. מחירי הטיסות הם בדרך כלל מאד סבירים וכאשר אתם מזמינים דיל של טיסה ומלון יורד המחיר בהרבה.

בתי מלון באילת – הבחירה שלכם

אילת היא עיר הקייט הגדולה בישראל ומושכת אליה נופשים ישראלים רבים. הבחירה היא שלכם – מלונות חמישה כוכבים כמו מלון קלאב הוטל אילת או מלון דן אילת או מלונות שלושה וארבעה כוכבים נוחים המצויידים כהלכה. בתי מלון באילת מאד מגוונים כיום ועם פתיחת שדה התעופה החדש בעיר בעוד כמה שנים תהפוך אילת למוקד תיירותי ענק מכל העולם.

בתי מלון באילת והאטרקציות השונות

טיסות לאילת מביאות אתכם לעיר קייט ברמה עולמית עם שלל מלונות ואטרקציות בלי הפסקה. המוזיאון התת ימי מספק ריגושים רבים לתיירים וכך גם צלילה בשונית האלמוגים המפורסמת. גם ספורט ים לא נפקד מהעיר וניתן לעשות סקי מים, נהיגה בסירות מירוץ או אופנועי ים, שייט בספינות פאר לאורך חופי סיני ולבלות באין ספור מקומות בילוי ליליים כמו מסעדות, פאבים ומועדוני לילה רבים.

התגובות סגורות