דצמ' 31

על רשת מלונות ישרוטל

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: על רשת מלונות ישרוטל
דורג על ידי שמואל בתאריך 31.12.12
דירוג המאמר: 4.0

מלונות ישרוטל נראו כאילו תמיד היו כאן – אבל למעשה הרשת קיימת שלושים שנה בלבד. בשנות ה-80 התאהב באילת איש עסקים יהודי אנגלי בשם דיוויד לואיס, והקים את מלון ישרוטל הראשון בעיר. היה זה מלון המלך שלמה שהוקם ב-1984. המלון זכה לפופולאריות ועד מהרה הצטרפו אליו עוד מלונות.

המלונות הם בסטנדרט התיירותי הגבוה בעולם, ונחשבים מאד במפת התיירות הבין לאומית. ביחד עם גדילתה של אילת בשנות ה-80, גדלה גם רשת ישרוטל. היום הרשת מפעילה 15 מלונות שונים ברחבי הארץ, עם כמעט 4000 חדרים. ביחד עם המלונות יש גם מסעדות, אולמות אירועים, בריכות וספא, שירות בידור ברמה הגבוהה ביותר שמוציא שמות חמים בבידור הישראלי מקרבו בכל שנה, מתקנים ואטרציות ועוד. רוב המלונות של הרשת נמצאים באילת, אולם לא כולם.

Eilat beach. by infliv, on Flickr

מלונות ישרוטל

  • אחד המלונות האיכותיים ביותר ברשת הוא רויאל ביץ'. הוא נחשב מלון נופש יוקרתי, שוכן ליד הים ומציע אטרקציות ימיות ואיכותיות לכל הנופשים שלו. מאד קשה למצוא בו חדר פנוי בתקופות העמוסות… אז מהרו!
  • הראשון כאמור, הוא מלון המלך שלמה, שנחשב למלון אטרקטיבי בגלל הקצב והתזזיתיות שבו. זהו אינו מלון בטן גב, אלא מלון רועש, שיש בו הרבה צעירים, שאוהבים לשחות, להשתולל ולשתות.
  • עוד מלונות באילת: ספורט קלאב (טהרת הספורט, הכושר והספורט הימי), מלון ישרוטל לגונה (קלאב הכול כלול), רויאל גרדן (מלון למשפחות), אגמים (מלון שמיועד בעיקר לחובבי השחייה והספורט הימי, והוא בנוי על המים ממש – כמו חופשה בבורה בורה), ריביירה (מלון צימרים קטנים מתאים לרומנטיקה), מלון ים סוף (לחובבי הצלילה).
  • עוד מלונות ישרוטל: הנסיכה, ים המלח, גנים בים המלח, פונדק רמון במצפה רמון, טאוור תל אביב, יערות הכרמל (מלון ספא), מכתב רמון במצפה רמון, רויאל ביץ' תל אביב (מלון דירות יוקרה).

התגובות סגורות