נוב 12

מלון בטבריה או חופשה באילת?

בקטגוריה חופשה משפחתית

שם המאמר: מלון בטבריה או חופשה באילת?
דורג על ידי זיוה בתאריך 12.11.13
דירוג המאמר: 3.5

אחת ההתלבטויות אותן חווה כל ישראלי שמבקש לצאת לחופשה בישראל היא מי מערי הקיט המקומיות תהיה זו שתעניק לו את החופשה הטובה ביותר. האם זו תהיה טבריה, העיר ששוכנת לה על שפת הכנרת, או שמא זו תהיה העיר אילת, העיר הדרומית ביותר בארץ שנהנית דווקא מים סוף?

PILGRIM'S BOAT IN TIBERIAS - GALILEE by israeltourism, on Flickr

מלון בטבריה או דווקא לינה על שפת הכנרת

אם הפור ייפול על טבריה, קרוב לוודאי שהסיבה העיקרית לכך תהיה הכנרת. נכון, טבריה מציעה מסעדות נהדרות בהן אפשר לסעוד דוגמת בני הדייג, או עיר מרתקת שבה אפשר להסתובב ולטייל, כשאפילו בתי מלון בטבריה הם בתי מלון ברמה גבוהה מאוד, אך שום דבר מהם לא מתקרב בעוצמתו לעוצמתה של הכנרת. אחת מהאטרקציות הרבות אותן ניתן לעשות בכנרת היא ספורט ימי. אופנועי ים, סקי מים, סירות מירוץ ולמעשה כל ספורט ימי באשר הוא, הכנרת מציעה לכם את ההזדמנות לעשות כן. עוד אטרקציה מהנה על חופה של הכנרת היא לינה במקום ועריכת פיקניק משפחתי. לכנרת חופים רבים אליהם ניתן להיכנס ולאחר שהתמקמתם בחוף המתאים לכם, החניתם את הרכבים ושלפתם את המנגל, כעת תוכלו להתכונן לשינה בטבע, דרך כך שתקימו אוהל באמצעות יתדות, תדאגו לרצפה שטוחה יחסית ובעיקר נוחה, תשימו את הרשת שתפריד אתכם מהיתושים ותפרסו את שק השינה לקראת לילה עתיר כוכבים, כשרגע לפני השינה עוד תספיקו להיכנס לטבילה צוננת במים הקרירים.

חופשה באילת וצלילה באילת

אם תבחרו דווקא באילת, גם שם הים יהיה מקום מרכזי. היה וצלילה היא הדבר שמרגש אתכם, באילת יש את הים המתאים ביותר בישראל לצלילה, מאחר ונמצאת בו שונית האלמוגים המפורסמת, בעלת קיר אלמוגים של 35 מטרים, שם גם תוכלו לחזות בספוגי ים, סרטנים, תמנונים וקיפודי ים. חופשה באילת גם עשויה לקחת אתכם אל ריף הדולפינים, עוד אחד מהמקומות המרכזיים והיפים ביותר שיש לעיר הדרומית להציע. בריף לא רק שתוכלו לצפות במופעי הדולפינים ואף לזכות בשחייה לצידם, אלא גם תוכלו לשחות בבריכת המקום, הפעם ללא הדולפינים, לערוך מסיבה בריף או אפילו לארגן במקום אירוע פרטי.

 

 

התגובות סגורות