פבר' 28

מלונות הולידי אין וטיסות לאילת

בקטגוריה מלונות

רשת מלונות זו כוללת בישראל 11 מלונות ומעל לאלפיים חדרים בכל רחבי הארץ. הרשת נותנת מענה לכל סוגי הנופש והחופשות כולל תיירות עסקית, חופשות לצעירים, חופשות משפחתיות וכיוצא באלה. רשת המלונות פרושה בתל אביב, אילת, טבריה, חיפה ואשקלון. רשת הולידי אין ידועה ברמת השירות הגבוהה שלה ובהקפדה על סטנדרטים אחידים בכל המלונות.

מלונות הולידי אין – מספר מותגים

לאלה שאינם מכירים את הרשת היא פועלת תחת מספר מותגים שמיועדים לקהלים שונים. המותג היוקרתי של רשת הולידי אין בארץ הוא קראון פלאזה השייך לרשת העולמית בעלת המותג. תחת קראון פלאזה פועלים 7 מלונות הממוקמים מחיפה ועד לאילת. המותג מציע אירוח יוקרתי גם למשפחות, גם לזוגות, לאנשי עסקים וגם לתיירים המחפשים חופשה ברמה ובאיכות בינלאומית.
לאחרונה פתחה רשת הולידי אין שני מלונות חדשים. אחד בתל אביב והשני באשדוד. שניהם נמצאים תחת הכותרת מלונות עסקים. המלון בתל אביב הוא קראון פלאזה סיטי סנטר השוכן במגדל המרובע של מרכז עזריאלי והוא נחשב למלון היוקרתי ביותר לאנשי עסקים בתל אביב. המלון מעוצב באופן מינימליסטי, חדריו מאד מרווחים, יש מסעדות וטרקלין עסקים מפואר המשקיף על העיר כולה. המלון באשדוד מונה 192 חדרים וסוויטות והוא ממוקם בחוף הצפוני של העיר. במלון בריכת שחייה גדולה, אולמות כנסים מפוארים ומאובזרים ביותר.

מלון קראון פלאזה בתל אביב ממוקם על החוף, ובירושלים ממוקם מלון קראון פלאזה בגבעת רם והוא משקיף לעבר העיר. בים המלח למלון קראון פלאזה יש חוף פרטי וספא מפואר במיוחד ובאילת המלון מציע חופשה משפחתית נהדרת בעיר הדרומית.
מלון הולידי אין בטבריה משמש גם כבית הספר למלונאות של הרשת והוא ממוקם דרומית לעיר באיזור חמי טבריה והוא משרה אווירה משפחתית שקטה ונעימה עם הרבה פעילויות לילדים ובידור למבוגרים.
הולידי אין באילת הוא מלון הרשת בשם אקספרס ביט והוא מלון המיועד לצעירים עם פעילות צעירה, מוסיקה חזקה, הופעות ואוכל ביתי משובח.

טיסות לאילת

אם אתם רוצים להגיע לאילת רגועים ולא עייפים תנו לטייס להטיס אתכם ואל תנהגו את כל הדרך עם המשפחה והילדים. טיסות לאילת הפכו בשנים האחרונות למאד פופולאריות וכיום יש מספר רב של טיסות וחברות הטסות לעיר הנופש הדרומית. חברת ארקיע, ישראייר ואל על מפעילות טיסות סדירות לאילת משדה דוב שבתל אביב ומנמל התעופה בן גוריון. טיסות רבות המגיעות לישראל מח"ל ממשיכות בטיסות קונקשן לאילת עם החברות הללו ורוב הטיסות היוצאות משדה דוב משרתות את הקהל המקומי. בעונת הקיץ מופעלות גם טיסות לאילת מחיפה ולעיתים גם ממחניים שבגליל.

טיסות לאילת עם דילים

דילים של טיסות ומלונות, גם הם הפכו מאד מקובלים בשנים האחרונות ומוזילים את מחירי שני המרכיבים. טיסות לאילת בדיל יעבירו אתכם מהטרמינל באילת למלון ובחזרה. טיסות לאילת נמשכות 50 דקות וניתן להשאיר את הרכב בחניון השדה בתל אביב ולחזור איתו הביתה לאחר החופשה. בעונת הקיץ והחגים יש הרבה טיסות לאילת ותוכלו למצוא חבילות נופש משפחתיות או זוגיות לעיר.

טיסות לאילת – ומה בעיר

לאחר שתגיעו לעיר ותתמקמו במלון תוכלו לצאת לחוף הים המרהיב של אילת, לצלול בריף האלמוגים הנהדר וליהנות ממרכזי קניות ללא מע"מ. בין האטרקציות המבוקשות בעיר ניתן למנות את המוזיאון התת ימי ואת מועדוני הלילה והמסעדות הטובות שבמקום. אילת מציעה לנופשים מקומות בילוי רבים, חופים מרהיבים, שייט במימי המפרץ וספורט ימי מפותח כמו סקי מים, סירות מירוץ, צלילה וכדומה.

התגובות סגורות