פבר' 28

בתי מלון באילת

בקטגוריה מלונות

אילת היא העיר הדרומית ביותר בארץ והיא ידועה כבירת התיירות של ישראל. אילת ידועה בעולם כולו בגלל מזג האוויר הטוב שבה רוב ימות השנה, דבר המאפשר הגעה לעיר גם בימי החורף כאשר אירופה קופאת ויתר ישראל שרוייה במזג אוויר גשום וחורפי. באילת יש למעלה מחמישים מלונות ורצועת חוף המשתרעת על פני שבעה קילומטר בלב, ממרכז העיר ועד לגבול עם מצריים. פיתוחה של אילת בעשורים האחרונים העלה אותה על מפת התיירות העולמית ועם תחילת בנייתו של שדה התעופה החדש והגדול צפונית לאילת צפוי לעיר בום תיירותי נוסף.

בתי מלון באילת – מלון לכל אחד

המגוון העצום של בתי מלון באילת מאפשר לכל אחד ולכל כיס להתאכסן בעיר הדרומית וליהנות מכל האטרקציות שהיא מציעה. באילת תמצאו מלונות חמישה כוכבים כמו הולידי אין קראון פלאזה שנחשב לאחד המלונות היוקרתיים בעיר ועד לאכסניות לצעירים שמגיעים אליה עם תרמיל גב. בין לבין תמצאו מלונות הכל כלול, מלונות שלושה וארבעה כוכבים. מלונות ענקיים עם שטח של עשרות דונמים וכיוצא באלה.

בתי מלון באילת – מלונות יוקרה

באילת, כמו בכל עיר חוף ונופש תוכלו למצוא גם את הטוב ביותר – מלונות יוקרה כמו הולידי אין, רויאל ביץ', אורכידאה. לכל רשתות בתי המלון הישראלים יש בתי מלון באילת כמו לאונרדו קלאב ומרידיאן של רשת פתאל או דן אילת של רשת מלונות דן, קלאב הוטל אילת ורבים אחרים.

בתי מלון באילת – מיקום

בתי מלון באילת ממוקמים ברובם בחלקה הצפוני של העיר לא רחוק משדה התעופה סמוך לחוף הצפוני של העיר. גם ברצועת החוף הדרומית יש מספר מלונות, אבל הכל נמצא על רצועה של 7 ק"מ בלבד, כך שההגעה ממקום למקום באילת זה עניין של דקות ספורות וכך גם לגבי ההגעה לכל האטרקציות שבעיר.

התגובות סגורות