אפר' 25

טיסות לאילת מנתב"ג

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: טיסות לאילת מנתב"ג
דורג על ידי אולג בתאריך 25.04.13
דירוג המאמר: 4.5

טיסות לאילת מנתב"ג מוצעות לאורך כל השנה במחירים משתלמים מאוד. אם אתם גרים רחוק מהשדה, באמצעות רכבת תוכלו להגיע בקלות לשדה התעופה בן גוריון ולנצל את אטרקטיביות המחירים על מנת להגיע לעיר הנופש של ישראל בפחות משעה. חניונים לטווח ארוך שקיימים בשטחו של נתב"ג, יאפשרו לכם להגיע עם הרכב ולהשאירו שם עד שתחזרו מאילת בטיסת חזור. מה שבטוח הוא, כי בשיטה הזאת תחסכו את הנסיעה הארוכה ואת ההוצאה על הדלק, לא תצטרכו לחפש חניה באילת וגם תרוויחו זמן נוסף לחופשה.

Eilat by ChrisYunker, on Flickr

דילים במלונות אילת שכוללים טיסות לאילת מנתב"ג

בעונות מסוימות, מלונות אילת מציעים דילים מדהימים שכוללים גם את הלינה במלון וגם טיסות לאילת מנתב"ג. בנוסף, כדאי גם לברר בעת ביצוע ההזמנה של החדרים במלון האם למלון יש אפשרות להציע לכם דילים מיוחדים על הטיסות. אם תזמינו חבילת נופש ברודוס, תוכלו ליהנות גם כן ממחיר טיסה משתלם ומחופשה במחיר שיעשה לכם חשק לנפוש עוד ועוד.

טיסות זולות לרודוס וחופשה חלומית בחבילת "הכול כלול"

איי יוון פופולאריים מאוד בקרב הנופשים הישראלים, בין השאר בגלל טיסות זולות לרודוס וגם בזכות קרבתה לישראל ובזכות המלונות המפנקים שנמצאים על האי היווני המרתק הזה. חבילות נופש בשיטת ה"הכול כלול" שכוללות גם את הטיסה, גם את המלון וגם את האוכל מסביב לשעון, הופכים את החופשה ברודוס למשתלמת ולמאוד נגישה לכולם.

אילו חברות תעופה מפעילות טיסות זולות לרודוס

אם אתם מחפשים טיסות זולות לרודוס, חברות תעופה המפעילות טיסות צ'רטר יציעו לכם דיל משתלם. הזמנת כרטיס טיסה בדקה ה-90 או במסגרת חבילת נופש, גם כן תאפשר לכם ליהנות מטיסה זולה. לא משנה באיזו שיטה תבחרו לרכוש את הטיסה, מובטחת לכם חופשה מפנקת שלא תרצו שהיא תיגמר.

התגובות סגורות