אוק 01

טיסות לאילת ובילוי של נופש באילת

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: טיסות לאילת ובילוי של נופש באילת
דורג על ידי מיכל בתאריך 1.10.13
דירוג המאמר: 4.0

אחת הערים אליה מגיעה כמות התיירים הגדולה ביותר בישראל, היא כנראה אילת. לא רק שאילת נהנית מתיירות פנים בקצב גבוה מאוד, בעיקר בחופשות ובסופי שבוע, אלא שגם תיירים מחו"ל כבר התחילו להכיר את העיר הדרומית של ישראל בתור העיר הכי קרובה לאירופה שמספקת שמש בכל ימות השנה.

טיסות לאילת בזול או ביוקר?

לכן, זה רק טבעי שהביקוש בכל שנה רק ילך ויגדל, ושכל המלונות והאתרים באילת ייאלצו לחשוב על רעיונות חדשים על מנת לספק אטרקציות במחירים סבירים לנופשים. הצירוף מחיר סביר נרשם בכוונה מאחר שלעומת כאלה שלא מתביישים לקחת מחירים מופקעים, יש את אלה שיתחשבו בלקוח ויקחו מחיר אטרקטיבי, וזה נכון כמעט לכל דבר מהרגע בו אתה נוחת באילת, אפילו עוד מלפני. טיסות לאילת הן טיסות לא זולות כלל בכל חברות התעופה. עם זאת, לעיתים חבורת תעופה מוכנות להפחית את המחירים של טיסות מסוימות כך שאם נוסעים מחליטים לטוס ממש מוקדם או להמריא אל העיר ממש מאוחר, הם יכולים לחסוך סכום של מאות שקלים בעבור טיסה. כלומר, האופציה קיימת, צריך רק לחפש.

חופשות באילת כמו טיסות לאילת

אותו הדבר ניתן להגיד גם על המלונות באילת. כמובן שבתקופת החופש הגדול ובחופשות ארוכות כשמזג האוויר עדיין אטרקטיבי ללכת אל הים או הבריכה ולהשתזף כמו חופשת סוכות, המחירים באילת גבוהים, גם ביחס לשאר הארץ ואפילו ביחס ליעדים מסוימים בחו"ל. עם זאת, בחופשת חנוכה למשל כשהחורף מגיע אפילו עד אילת, או בימי חול בהם רוב האנשים נמצאים בעבודה, חופשות באילת יהיו בדיוק כמו טיסות לאילת בשעות מוקדמות ומאוחרות וייהנו ממחירים זולים בהרבה. כמובן שהכל נתון לבחירתכם ולעיתים זה אפילו לא תלוי בכם אלא בשעות ובימים בהם אתם באמת יכולים להשתחרר מהעבודה, אך עדיין חשוב שתדעו את האופציות העומדות בפניכם כשאתם מעוניינים לרדת לאילת.

Eilat by ChrisYunker, on Flickr

נופש באילת וצלילה בשונית האלמוגים

בעיר היפהפייה הזו ישנם מקומות שונים ונהדרים ובכל גיחה אליה חשוב שתכירו אותם טוב טוב, כך שתוכלו להחליט לא רק באילו מחירים לרדת לאילת אלא גם אילו אטרקציות לבחור מתוך המגוון הרחב שעומד בפני כל נופש באילת. אם אתם חובבי צלילה, בעיר תוכלו למצוא את אחת משוניות האלמוגים היפות ביותר שיש, אליה מגיעים צוללנים רבים. בשונית תיתקלו בקיר אלמוגים בעומק של ארבעה מטרים, כשאחריו רצועת חול עליה שוכנים שני סלעים עצומים ומיד אחר כך תמצאו את קיר האלמוגים שמגיע עד לעומק של כ-35 מטרים. תוך כדי הצלילה תחזו בצבעים המרהיבים שיוצרים האלמוגים ותשחו בין חיות הים אותם ראיתם רק בסרטים המצוירים דוגמת ספוגים, סרטנים, קיפודי ים ותמנונים.

נופש באילת וחוויה של ספורט ימי

חשוב לזכור שכמה ששונית האלמוגים יפה, עדיין לא ראיתם כלום מאילת. שאר האתרים של העיר אינם נופלים ממנה, לא מבחינת היופי ולא מבחינת כמות התיירים שפוקדת אותם. היעד הבא המומלץ הוא של ריף הדולפינים, מקום בו תוכלו לשחות עם הדולפינים ולחזות בכמה מופעי ראווה מרתקים עימם, כשבנוסף אם תרצו אפילו תוכלו לשחות בבריכה, לבלות במסיבה בריף או אפילו לארגן אירועים במקום. נופש באילת מעניק את ההזדמנות לכל אדם, צעיר כמבוגר, לבצע התנסות בספורט ימי באחד מהחופים המרהיבים של העיר ומציע מגוון אפשרויות עבור כל אחד שמעוניין לקחת חלק באחת האטרקציות של החוף. נסיעה על גבי סירת מרוץ או רכיבה על אופנוע ים, בננה או אפילו סקי מים, הם רק חלק ממגוון האפשרויות שמצפות למבקרים במקום שמעוניינים בקצת פעילות ספורטיבית שמשלבת הנאה והתרעננות.

התגובות סגורות