נוב' 14

טיסה לאילת לכל כיס

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: טיסה לאילת לכל כיס
דורג על ידי שמעון בתאריך 14.11.12
דירוג המאמר: 4.5

אם הטכנולוגיה קיימת, למה לא לנצל אותה? אנחנו מאד נוסטלגים וחושבים שפעם 'היה כיף לנסוע עם המשפחה לאילת באוטו', כשבפועל – זה ממש לא כך! זה היה סיוט ולמי שלא זוכר, זה כנראה בגלל שהוא היה הילד ולא המבוגר. המבוגרים צריכים לנהוג, להיות עירניים ולשמוע את ניג'וסי הילדים במשך שעות ארוכות. חמש-שש שעות של נסיעה רצופה בכביש מסוכן, אינם תענוג גדול, ולא משנה איך תהפכו את זה.

עם מבוגרים זה משהו אחר. הנסיעה לאילת, יכולה (אך בדרך כלל גם לא) להיות חוויה חיובית. עם ילדים חסרי סבלנות זה לא קל. ובכן, בשל כך, אם הטכנולוגיה קיימת – והיום יש טיסות לאילת של ארקיע ואל על בכל יום, למה לא לנצלה?

Eilat Airport by ChrisYunker, on Flickr

טיסות לאילת

היום אפשר להגיע דרומה ע"י טיסה לאילת בתוך שעה. בשדה התעופה שדה דב בתל אביב יש טיסות בכל יום מס' פעמים ביום. הן לא זולות ביחס למרחק, כ-200 שקלים לכיוון, אבל לילדים יש הנחה, לטיסות ברגע האחרון יש הנחה והן חוסכות הרבה כאב ראש. אם אתם מתכוונים להגיע לאחת מאותם בתי מלון באילת אתם פשוט יוצאים מהבית שעה קודם, מגיעים לשדה התעופה, עושים צ'ק אין ועולים על טיסה. הילדים לא מאבדים סבלנות ואתם מגיעים מהר וביעילות, רעננים וטובי לב לבירת הדרום של ישראל. בנוסף, נכון שהטיסה לא זולה – אבל אתם לא לוקחים מס' עלויות רכב בחשבון: ראשית, דלק שעולה הרבה מאד כסף (8 שקלים לליטר) והמרחק רב, הלוך וחזור. שנית, זמן – שגובה הרבה מאד מהכוחות והעלות של הטיול. שלישית, האוכל וה"שטויות" מסביב לנסיעה באוטו. הילדים ירצו לעצור, ירצו ללכת לשירותים, וגם אתם תרצו אוכל, שתייה, קפה, מיץ וסיגריות. לכן – תוכלו לאכול בבית בזול, ולהגיע לעיר בתוך שעתיים בלי הצורך להוציא כסף על דלק ואוכל. די חסכוני.

דרך נוספת לחסוך בטיסות לאילת היא לרכוש אותן בדרך דילים הכוללים גם מלון ואטרקציות בעיר. זו דרך טובה לחסוך, כי בדילים בדרך כלל (במיוחד הכל כלול) מקבלים הרבה מאד תנאים טובים וגם מחירים אטרקטיביים, רק בגלל הרצון של המלונות / חברות התיירות למכור.

התגובות סגורות