פבר' 17

חבילות נופש לאילת בפסח

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: חבילות נופש לאילת בפסח
דורג על ידי סוויסה בתאריך 17.02.13
דירוג המאמר: 4.5

רבים מהישראלים מתכננים את החופשה השנתית שלהם בתקופת הפסח מכמה סיבות טובות. הסיבה הראשונה היא שהילדים נמצאים בחופש במשך 18 ימים רצופים והסיבה השנייה היא מזג האוויר הנפלא בכל חלקי הארץ בתקופה זו. רבים מהנופשים שאוהבים את אילת אינם אוהבים את החום הכבד של הקיץ ולכן חופשת פסח מאפשרת להם לצאת לנופש השנתי בעיר בתנאי מזג אוויר נעימים ביותר.

<Eilat by ChrisYunker, on Flickr

חבילות נופש לאילת כולל טיסה ומלון

רבים אינם יודעים כי גם לאילת, כמו ליעדים רבים אחרים בעולם, ניתן להזמין חבילות נופש הכוללות טיסה ומלון וגם רכב שכור במקום. כאשר אתם מזמינים טיסה ומלון לאילת יורדים המחירים של השניים באופן משמעותי לעומת אותה הזמנה אילו הייתם עושים אותה בעצמכם בנפרד. חבילות נופש לאילת מיועדות גם לזוגות המעוניינים בחופשה רומנטית לכמה ימים בפסח, או למשפחות המעוניינות לנפוש במלונות שונים בעיר. ההיצע הוא גדול מאד ומותאם לכל כיס ולכל גודל של משפחה.

חבילות נופש לאילת – אטרקציות בעיר

לנופשים באילת מחכות כמה מן האטרקציות היפות בארץ. שחייה וצלילה באיזור ריף האלמוגים של אילת וביקור במוזיאון התת ימי שבאילת הם שנתיים מן האטרקציות שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. בנוסף תוכלו ליהנות מחופים נהדרים, מספורט ימי מגוון, ממרכזי קניות פטורים ממע"מ, מחיי לילה תוססים וכיוצא באלה. אילת היא עיר קייט מובילה בארץ ותוכלו למצוא את כל שירותי התיירות הנחוצים כדי ליהנות מחופשה מעולה.

חופשה בארץ בפסח

חופשה בארץ בפסח זה לא רק אילת. בתקופת הפסח תוכלו למצוא דילים לכל המלונות בארץ החל ממלונות בטבריה, בנהריה, חיפה, תל אביב, ירושלים, אשקלון וכל יתר איזורי התיירות הישראלים שבארץ. חופשה בארץ בפסח מזמנת לכם דילים וחבילות נופש מיוחדים לתקופה זו ויש הכוללים גם סעודת פסח מסורתית וטעימה.

התגובות סגורות