פבר' 11

מלון באילת או מלון בים המלח?

בקטגוריה חופשה באילת, חופשה בים המלח

שני מקומות אלה הם מוקדי משיכה גדולים לתיירים מהארץ ומהעולם. לשני מקומות אלה יש יתרונות רבים על מקומות נופש אחרים בארץ והם ידועים בכל העולם כמרכזי נופש ובריאות בין לאומיים. קבוצות תיירים רבות מגיעות לים המלח בגלל המיקום המיוחד, המים המלוחים וטיפולי הבוץ הייחודיים שניתנים במקום. בים המלח יש שפע של מלונות המציעים גם גישה לים וגם מתחמי ספא משוכללים הכוללים גם את כל הטיפולים הבריאותיים האפשריים.

מלון באילת – איזה שתרצה

מלון באילת זה לא חייב להיות מלון חמישה כוכבים או כוכב אחד. בשנים האחרונות החלו להתאים את המלוות לאורחים ולא לצפות שהאורחים יתאימו את עצמם למלונות. לפיכך הוקמו מלונות רבים העונים לצרכים של התיירים המקומיים ולקבוצות התיירים המגיעות מאירופה. החורף באילת נחשב לקיץ של ממש עבור תיירים המגיעים מצפון אירופה ששם החורף מושלג וקר עד העצמות. אילת מציעה לתיירים הישראלים והזרים שלל אטרקציות מהנות שהופכות כל חופשה לחלום.

מלון בים המלח – אגם הבריאות של ישראל

בניגוד לאילת ים המלח מושכת אליה תיירים המתמקדים בנופש ספא ובריאות שמגיעים למקום הנמוך בעולם ליהנות ממגוון רחב של טיפולי בריאות נהדרים, ממריחת בוץ ושחייה בים המרגיע, וכן ממתקני ספורט רבים. מלון בים המלח זה שילוב של נופש עם טיפולי גוף שונים וגם אירוח ברמה גבוהה ביותר. גם בסביבות ים המלח יש מלונות מסוגים ושונים וברמת אירוח שונה, אבל כולם מתמקדים בפיתוח התדמית הבריאותית שיצא למקום הזה בכל רחבי העולם.
אם אתם מתלבטים בין מלון בים המלח או מלון באילת ואתם מחפשים מקומות לפסח הקרוב הקדימו להזמין שכן עם ישראל כולו פוקד מקומות אלו בהמוניו בימי החופשה ויהיה מאד קשה למצאו חדרים טובים ברגע האחרון.

התגובות סגורות