פבר' 17

חבילות נופש בפסח

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: חבילות נופש בפסח
דורג על ידי יונתן בתאריך 17.02.13
דירוג המאמר: 4.5

הנה מגיעה חופשת הפסח וצריך להעסיק את הילדים במשך קרוב לשלושה שבועות. חופשת הפסח כבר מזמן הפכה למועד הנופש השנתי של הרבה משפחות וזוגות בארץ בגלל ימי החופש הרבים של הילדים ובגלל הנוחות שבלקיחת החופש בתקופה זו. המעוניינים לנפוש בארץ בתקופה זו יוכלו למצוא חבילות נופש בפסח בכל איזורי התיירות החל מן הכנרת שבצפון ועד לאילת שבדרום. חבילות נופש בפסח יכולים להוזיל לכם את מחיר החופשה באופן משמעותי.

<Eilat by israeltourism, on Flickr

חבילות נופש בפסח בחו"ל

גם לחו"ל תוכלו למצוא חבילות נופש רבות בתקופת הפסח. גם אירופה בתקופה זו מאד נוחה לטיולים בכל הערים המרכזיות שבה, וגם מזג האוויר מעולה לטיולים עם כל המשפחה. אביב באירופה זה זמן מצויין לחבילות נופש בין אם מדובר על חבילות נופש בפסח לערים כמו לונדון, אמסטרדם, פריז, רומא, פראג וכדומה או חבילות נופש בפסח לאתרי נופש כמו אגם גארדה שבצפון איטליה, הרי הטטרה בסלובקיה או איי יוון החמים.

נופש באילת בפסח

חבילות נופש בפסח כוללות גם נופש באילת ותוכלו לצאת בטיסה מתל אביב או מבן גוריון לנופש מקסים באילת. גם באילת מזג האוויר מעולה בעונה זו של השנה ולמרות שהעיר צפוייה להיות מלאה בתיירים בתקופת החג, כמו בכל שנה, מזג האוויר הטוב מפצה על כך וכל האטרקציות הידועות של אילת פתוחות לרשות התיירים והמבקרים בה.

חבילות נופש בפסח לכל אחד

חבילות נופש לפסח כוללים גם חבילות נופש משפחתיות וגם חבילות נופש זוגיות. חבילות נופש יכולות להיות מאד יוקרתיות במלונות חמישה כוכבים כמו קלאב הוטל אילת או מלון ישרוטל אילת וכן בשפע של מלונות צנועים יותר, מלונות הכל כלול ואפילו מלונות בוטיק מקסימים ונחבאים במקומות מיוחדים בארץ. חבילות נופש יש גם לעיר תל אביב לכל המעוניינים לנפוש בעיר התרבות והבילויים ללא הפסקה.

התגובות סגורות