ספט' 02

מלונות ים המלח 5 כוכבים

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מלונות ים המלח 5 כוכבים
דורג על ידי נדב בתאריך 2.09.12
דירוג המאמר: 3.5

האמירה של מלונות המאופיינים באמצעות 5 כוכבים, הם התשובה לחופשה הנכספת. כשאתם חפצים בחופשה של בריאות המשלבת בין היתר הנאה שאינה רגעית. אתם בוחרים לפקוד את מימיו של "ים המוות", המוכר לכולכם גם כים המלח. היכולת לבחור את אחד מאותם מלונות ים המלח 5 כוכבים וליהנות מחופשה בריאה ומהנה, הן כמה סיבות , לבדוק היטב את ההיצע הרב והעשיר הנמצא באזור, בפרט שקיימת בידכם היכולת , לבחור חופשה מרעננת אך בעיקר בריאה.

  • לאונרדו ים המלח- במסגרת בחירת מלונות ים המלח 5 כוכבים, תוכלו לבחור את מלון לאונרדו ים המלח, המציע לכם את נקודת הנופש הנמוכה ביותר בעולם מבחינת מיקום אך האיכותית ביותר בעולם מבחינת בחירה. המלון מכיל כ220 חדרים, ביניהם תוכלו למצוא חדרים מרווחים, סוויטות מלכותיות וכמובן אבזור מלא בכל חדר וחדר. בין היתר, תוכלו ליהנות משירותי המלון הכוללים, מגרש כדורסל , לובי מפואר, חדר אוכל אנין טעם, מועדוני בריאות ויופי ובריכת שחייה להנאתכם.
  • רויאל ים המלח- במסגרת בחירת מלונות ים המלח 5 כוכבים, גם כאן תוכלו ליהנות משירותיו של מלון נוסף המספק לכם כ400 חדרים מפוארים ומרווחים, בין אותם חדרים, תוכלו למצוא 10 סוויטות נשיאותיות הכוללות ג'קוזי, מטבחון וכל השאר. מיותר לציין כי המלון מאכלס את כל השירותים, החל מטיפולי יופי ובריאות ועד לשכשוך מהנה במימי הבריכה או לחילופין שיזוף באחד מאותם משטחי שיזוף מרווחים.

Israel-Zapora-Capernium-DeadSea-256 by Steve Paul56, on Flickr

החופשה חלומית-מלונות ים המלח 5 כוכבים
אם כן, בסופו של דבר, בכל אחד קיימת הכמיהה לחופשה בריאה בשלב כזה או אחר בחייו. בחירת מלונות ים המלח 5 כוכבים, מספקים עבורכם את הפתרון לחופשה מהנה ובלתי נשכחת ביודעכם, כי הפעם תצאו שמחים, אך בעיקר בריאים ומרוצים.

התגובות סגורות