ספט' 02

מלונות 5 כוכבים באילת

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מלונות 5 כוכבים באילת
דורג על ידי קרן בתאריך 2.09.12
דירוג המאמר: 4.5

לכאורה מסתיימת לה עונת הקיץ ועדיין, מסתמן שהקיץ באילת בלתי נגמר. לאחר שהחזרתם את הילדים לשורות בית הספר והגן, מגיע גם לכם לנפוש מהכול. הבחירה באחד מאותם מלונות 5 כוכבים באילת, אינה פשוטה. מדובר במגוון של מלונות כמו מלכת שבא אילת ועד קלאב מד אילת וכד'. אזור התיירות, המביא תיירות מהארץ ומכל העולם, מספר כי הבחירה אינה קלה כשמדובר בריבוי וגיוון כל כך גדול.

Eilat, Israel by Prince Roy, on Flickr

  • מלון רימונים אילת – אחד ממגוון מלונות 5 כוכבים באילת, יהיה מלון רימונים אילת. מדובר במלון המאכלס כ280 חדרים מגוונים, ביניהם יהיה ניתן למצוא חדרים מרווחים פשוטים, לצד בחירת סוויטות עשירות ,המאובזרות במרכיבי ריהוט יקרים ומורכבים, לצד פרטי אבזור פשוטים אך הכרחיים למדי. המלון מצוי על רקע הרי אדום והוא ממוקם בלב הבילויים של המקום. היכולת של הימצאות וקרבה לכל המרכיבים והצרכים, תענה על התשובה באשר לסודה של חופשה בסופו של יום. כשאתם בוחרים את אחד מאותם מלונות 5 כוכבים באילת, אתם מרווחים את אפשרות הגיוון וההתאמה, של הטוב ביותר בבחירת החופשות.
  • מלון קלאב הוטל – דוגמא נוספת לאחד מאותם מלונות 5 כוכבים באילת, מתייחסת לבחירת מלון הדירות המפואר- מלון קלאב הוטל. היתרונות שבבחירת המלון, טמונות בצוותי הבידור ובהשקעה המושלמת הידוע מזה שנים. בין היתר, תוכלו למצוא גם במלונות הללו, אבזור מלא, חדרים מרווחים, שירות במשך 24 שעות , נוף וקרבה לכל מרכזי הקניות והאטרקציות המצויות בעיר.

בילויים באילת
כשאתם בוחרים את אחד מאותם מלונות 5 כוכבים באילת, יש לכם סיבה מוצדקת. אתם רוצים להשתייך לאותו הזרם אשר מגיע לפקוד את חופי התכלת והצלילות של אילת , בעוד הכול בידיעה שהגעתם למקום הנכון בזמן הכי נכון שיש.

התגובות סגורות