נוב' 11

מלונות ודילים לאילת

בקטגוריה חופשה באילת

כל השנים האחרונות משופעות בדילים איכותיים לתייר הישראלי ליעדים בחו"ל. זה נחמד, זה זול, לפעמים יותר זול מהארץ, אבל לפעמים… פשוט בא להישאר כאן. הורים רבים רוצים לקחת את הילדים לטיול איכותי, מלא אטרקציות, אך גם רוצים לחזור מהר ולפעמים פשוט לדבר בעברית. בשביל זה יש לנו את אילת, בירת התיירות הישראלית. נכון, מלונות באילת אינם זולים, אבל עם הכנה טובה ובחירה מתוחכמת של יעד הנסיעה, תוכלו להגיע לטיול איכותי במחיר המשתווה למחירי הדילים לחו"ל, בלי לטוס או להתרחק יותר מדי מהבית.

בחופש הגדול הורים רבים רוצים לקחת את המשפחה לחופשה. היום אפשר למצוא דילים לאילת בסגנון הכול כלול, וזה אומר שלא מוציאים שקל אחד יותר מהדיל שעליו קבעתם. הוא כולל הכל: מלון, אוכל, אטרקציות, והכל סגור מראש ללא הפתעות. זה יעיל מאד עם ילדים שלפעמים רוצים עוד משהו, ועוד ממתק, ועוד משחק, וכל תוספת כזו – בארץ או בחו"ל – עולה הרבה מאד כסף. בדילים לאילת של הכול כלול – אין הפתעות.

Eilat by israeltourism, on Flickr

מלונות באילת הכל כלול: הכל בגלל תורכיה

בעשרים השנים האחרונות הישראלים החלו לבלות בתורכיה וראו כי טוב. התורכים עשו שימוש נרחב בשיטת הכול כלול וזו יובאה, בשל הביקוש, גם לאילת. מלונות באילת מציעים גם הם את ההכול כלול שהישראלים כל כך אוהבים, בעיקר כדי להשאיר את הכסף הישראלי פה, בבית. תחילה מס' מלונות קטן בארץ עשה זאת, בעיקר קלאבים, אך לאט לאט מלונות אחרים באילת גם הם קיבלו את ההחלטה להציע חבילות מסוגים אלו. ישרוטל למשל, הייתה מהראשונות לעשות זאת. מדובר על דיל שכולל טיסה, לינה, אטרקציות, שתייה ואוכל חופשיים וכמובן מתקני מלון ושירות ברמה הגבוהה ביותר של חמישה כוכבים.
אם אתם מעוניינים לבחור בדיל הכול כלול באחד ממלונות באילת הנה כמה דברים שמומלץ לקחת בחשבון לקראת רכישת העסקה.

  • חשוב לקחת בחשבון כי הדיל אמנם כולל הכל, אבל לא למשל – מונית משדה התעופה למלון או לפעמים, אם אתם באים באוטו ולא בטיסה, את הדלק. אפשר להוזיל את החבילה אם אתם מגיעים ברכב שלכם ולא בטיסה, אבל קחו זאת בחשבון כי אולי דווקא מתאים לכם לצאת ברגע האחרון ולא לבלות שעות בנסיעה באוטו עם ילדים חסרי סבלנות. דילים עם טיסה בדרך כלל משתלמים אם אתם יותר מ-4 אנשים.
  • כדי לבדר את הילדים חשוב לקחת מלון שיש בו אטרקציות לילדים: הפעלות, משחקי מים, צוות הווי ובידור וכולי. חשוב להתאים את האטרקציה לילדים לגילאים שלהם, לא כל מלון מציע מגוון משחקים המתאים לילדים בני שנתיים וגם ילדים בני 11, לדוגמה.
  • אם אתם מביאים תינוקות לחופשה, ודאו כי ישנם מתקנים ואביזרים המתאימים לתינוקות במלון בו תתאחסנו, אחרת… יהיו לכם צרות שיחבלו בחופשה.
  • התאימו את החדר לסוג החופשה. חופשה זוגית איננה חופשה משפחתית, חופשה עם תינוקות איננה חופשה עם ילדים בוגרים יחסית. בחבילה בסיסית בדילים לאילת מקבלים בדרך כלל מיטה זוגית + 2 מיטות מתקפלות.
  • ברמת האוכל, הכל כלול מאד משתלם. ודאו כי מדובר גם בממתקים ופינוקים לילדים. וודאו אם אפשר להזמין אוכל כאוות נפשכם בכל שעה, גם אם החדר אוכל סגור, כדי שלא יהיה מצב שההכול כלול הזה יהפוך לטיול לו"ז קפדני שיחרב לכם את הספונטניות. ילדים רעבים יהפכו לנודניקים ואז החופשה שלכם תהיה מאד כיפית או שכדי להשתיקם, תאלצו לקנות אוכל בכספכם ואז מדוע עשיתם טיול הכל כלול באילת? חשוב גם לוודא האם האלכוהול כלול במחיר, ואם כן באיזו איכות הוא (למשל תוצרת חוץ?).

התגובות סגורות